佛山公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
佛山公交线路: 禅城线路 南海线路 顺德线路 高明线路 三水线路 镇内线路(南海) 镇内线路(三水) 购物专线(顺德) 佛山城巴线路 广佛城巴线路 佛肇城巴线路 跨市线路 地铁线路
佛山公交 614路B线[永丰]
去程: 三水汽车站 — 欧村 — 三水中学 — 伏户 — 云东海广场 — 六社 — 杨梅 — 四社 — 上九 — 上西 — 下南 — 油田 — 宝月 — 侨鑫生态园 — 南边 — 造纸厂 — 院头路口 — 大岗 — 博德 — 芦苞工业园 — 多正化工 — 成功路 — 芦苞汽车站 — 潭基 — 街头墟 — 望岗 — 永平村委 — 永平圩 — 永丰 (29站)
回程: 永丰 — 永平圩 — 永平村委 — 望岗 — 街头墟 — 潭基 — 芦苞汽车站 — 成功路 — 多正化工 — 芦苞工业园 — 博德 — 大岗 — 院头路口 — 造纸厂 — 南边 — 侨鑫生态园 — 宝月 — 油田 — 下南 — 上西 — 上九 — 四社 — 杨梅 — 六社 — 云东海广场 — 伏户 — 三水中学 — 欧村 — 三水汽车站 (29站)
备注信息:
每20-30分钟一班 往永丰班次: 三水汽车站:08:00 12:10 16:30,永丰:09:35 13:40 17:40