长春公交 149路
去程: 杨家屯 — 市二十六中学 — 黑嘴子 — 南环城路 — 幸福派出所 — 幸福嘉园 — 幸福综合市场 — 卫光街 — 理工大学 — 铁塔厂 — 卫明街 — 卫星路 — 前进广场 — 靖宇路 — 信息学院 — 湖光路 — 南湖广场 — 前进西街 — 辉南街东二胡同 — 松光路 — 永平路 — 抚松路 — 富豪花园 — 小马路 — 长春南站 — 孟家路 — 汽车厂南门 — 欧亚卖场 — 长沈公路 — 东风南街 — 新世纪超市 — 飞跃路 — 西四商场 — 创业大街 — 安顺路 — 一汽二○八号门 — 大众路 — 西新大街 — 一汽五十一街区 — 车城花园 (40站)
回程: 车城花园 — 一汽五十一街区 — 西新大街 — 大众路 — 一汽二○八号门 — 安顺路 — 创业大街 — 西四商场 — 飞跃路 — 新世纪超市 — 东风南街 — 长沈公路 — 欧亚卖场 — 汽车厂南门 — 孟家路 — 长春南站 — 小马路 — 富豪花园 — 抚松路 — 永平路 — 松光路 — 辉南街东二胡同 — 前进西街 — 南湖广场 — 湖光路 — 信息学院 — 靖宇路 — 前进广场 — 卫星路 — 卫明街 — 铁塔厂 — 理工大学 — 卫光街 — 幸福综合市场 — 幸福嘉园 — 幸福派出所 — 南环城路 — 黑嘴子 — 市二十六中学 — 杨家屯 (40站)
备注信息:
无