去程: 九洲港 — 石花东 — 珠海电台 — 交行大厦 — 吉大 — 九洲城 — 海滨公园 — 公积金中心 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 叠石 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 下栅 — 金鼎市场 — 金鼎医院 — 一六八医院 — 景峰广场 — 收容教育所 — 宝刚公司 — 宏利药业 — 显兴包装 — 金鼎工业园 (44站)
回程: 金鼎工业园 — 宏利药业 — 宝刚公司 — 收容教育所 — 景峰广场 — 一六八医院 — 金鼎医院 — 金鼎市场 — 下栅 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 叠石 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 公积金中心 — 海滨公园 — 九洲城 — 吉大 — 交行大厦 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 (43站)
去程: 九洲港 — 石花东 — 珠海电台 — 交行大厦 — 吉大 — 九洲城 — 海滨公园 — 公积金中心 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 — 华子石东 — 中大五院 — 水拥坑 — 契爷岭 — 美丽湾 — 银星花园 — 银坑 — 叠石 — 鸡山 — 中山大学 — 白埔路口 — 唐家 — 唐家市场 — 裕华公司 — 渔村 — 海怡湾畔 — 珍珠乐园 — 南方软件园 — 经济港 — 国际赛车场 — 宝莱特科技 — 官塘 — 长园电力 — 创新三路南 — 赛迪生 — 海岸生活区 — 珠海北站 (39站)
回程: 珠海北站 — 海岸生活区 — 赛迪生 — 创新三路南 — 长园电力 — 官塘 — 宝莱特科技 — 国际赛车场 — 经济港 — 南方软件园 — 珍珠乐园 — 海怡湾畔 — 渔村 — 裕华公司 — 唐家市场 — 唐家 — 白埔路口 — 中山大学 — 鸡山 — 叠石 — 银坑 — 银星花园 — 美丽湾 — 契爷岭 — 水拥坑 — 中大五院 — 华子石东 — 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 湾仔沙 — 公积金中心 — 海滨公园 — 九洲城 — 吉大 — 交行大厦 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 (39站)
去程: 凤凰北 — 华子石西 — 梅华东 — 紫荆园 — 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 滨海楼 — 二中 — 公积金中心 — 望海楼 — 海滨公园 — 光大国贸 — 海滨南 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 — 九洲花园 — 度假村 — 华景花园 — 南油大酒店 — 水湾头 — 海湾大酒店 — 银海新村 — 粤海东 — 银都 — 新市花园 — 第二人民医院 — 粤华西 — 侨光小学 — 夏湾 (31站)
回程: 夏湾 — 侨光小学 — 粤华西 — 第二人民医院 — 新市花园 — 银都 — 粤海东 — 日华花园 — 情侣南路南 — 水湾头 — 南油大酒店 — 华景花园 — 度假村 — 九洲花园 — 九洲港 — 洲仔 — 珠海电台 — 海滨南 — 海滨公园 — 望海楼 — 公积金中心 — 二中 — 滨海楼 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 — 翠香中 — 凤凰北 (28站)
去程: 凤凰北 — 邮政大厦 — 百货公司 — 人民医院 — 二中 — 滨海楼 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 竹苑 — 白莲洞公园 — 建业一路 — 中电大厦 — 交行大厦 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 (18站)
回程: 九洲港 — 石花东 — 珠海电台 — 交行大厦 — 中电大厦 — 白莲洞公园 — 竹苑 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 滨海楼 — 二中 — 人民医院 — 湾仔沙 — 百货公司 — 邮政大厦 — 凤凰北 (18站)
去程: 嘉园 — 嘉园东 — 招商花园城南 — 招商花园城 — 健华医院 — 恒隆学校 — 翠前小学 — 旺角百货 — 富康花园 — 体育中心西 — 梅华中 — 行政服务中心 — 金桦花园 — 名街花园 — 农信大厦 — 兴业中 — 保健院西门 — 香宁花园 — 吉柠北 — 吉大水库 — 四中 — 高级技校 — 通信大厦 — 中医院 — 信海大厦 — 珠海电台 — 洲仔 — 九洲港 — 九洲花园 — 情侣南路北 — 全球通大厦 — 情侣南路中 (32站)
回程: 情侣南路中 — 情侣南路北 — 九洲花园 — 九洲港 — 洲仔 — 珠海电台 — 信海大厦 — 园林西 — 吉大 — 通信大厦 — 高级技校 — 四中 — 吉大水库 — 吉柠北 — 香宁花园 — 保健院西门 — 兴业中 — 名街花园 — 金桦花园 — 行政服务中心 — 梅华中 — 巴士公司 — 富康花园 — 旺角百货 — 翠前小学 — 上冲 — 恒隆学校 — 健华医院 — 招商花园城 — 招商花园城南 — 嘉园东 — 嘉园 (32站)