去程: 客运中心 — 田上埭 — 皮革城 — 燕子浜 — 念亩浜 — 金龙 — 肖家兜 — 华丰 — 庆云 — 斜桥中学 — 施家场 — 河石 — 三联 — 韩家石桥 — 友谊 — 前木埭 — 包王 — 群益 — 郭店 — 郭店街 — 孙家角 — 曹家兜 — 上林 — 周王庙 — 周王庙政府 — 陈岸 — 方家埭 — 篾竹埭 — 石井 — 邬家桥 — 马家桥 — 云龙 (32站)
回程: 云龙 — 马家桥 — 邬家桥 — 石井 — 篾竹埭 — 方家埭 — 陈岸 — 周王庙政府 — 周王庙 — 上林 — 曹家兜 — 孙家角 — 郭店街 — 郭店 — 群益 — 包王 — 前木埭 — 友谊 — 韩家石桥 — 三联 — 河石 — 施家场 — 斜桥中学 — 庆云 — 华丰 — 肖家兜 — 金龙 — 念亩浜 — 燕子浜 — 皮革城 — 田上埭 — 客运中心 (32站)
去程: 客运中心 — 新庄 — 经编园区 — 姚家桥 — 长浜上 — 大石桥 — 祝东 — 浦家门前 — 姚家埭 — 祝场 — 祝西 — 徐家兜 — 金家场 — 万星 — 河沦桥 — 冯家埭 — 三联 — 许屋上 — 周家坟桥 — 新农 — 南角里 — 白荡里 — 斜西 — 佐隆桥 — 丰家桥 — 余家弄 — 转桥头 — 亭子桥 — 麦帛桥 — 周王庙 — 周王庙镇政府 (31站)
回程: 周王庙镇政府 — 周王庙 — 麦帛桥 — 亭子桥 — 转桥头 — 余家弄 — 丰家桥 — 佐隆桥 — 斜西 — 白荡里 — 南角里 — 新农 — 周家坟桥 — 许屋上 — 三联 — 冯家埭 — 河沦桥 — 万星 — 金家场 — 徐家兜 — 祝西 — 祝场 — 姚家埭 — 浦家门前 — 祝东 — 大石桥 — 长浜上 — 姚家桥 — 经编园区 — 新庄 — 客运中心 (31站)