海宁公交 T130
去程: 客运中心 — 新庄 — 经编园区 — 姚家桥 — 长浜上 — 大石桥 — 祝东 — 浦家门前 — 姚家埭 — 祝场 — 祝西 — 徐家兜 — 金家场 — 万星 — 河沦桥 — 冯家埭 — 三联 — 许屋上 — 周家坟桥 — 新农 — 南角里 — 白荡里 — 斜西 — 佐隆桥 — 丰家桥 — 余家弄 — 转桥头 — 亭子桥 — 麦帛桥 — 周王庙 — 周王庙镇政府 (31站)
回程: 周王庙镇政府 — 周王庙 — 麦帛桥 — 亭子桥 — 转桥头 — 余家弄 — 丰家桥 — 佐隆桥 — 斜西 — 白荡里 — 南角里 — 新农 — 周家坟桥 — 许屋上 — 三联 — 冯家埭 — 河沦桥 — 万星 — 金家场 — 徐家兜 — 祝西 — 祝场 — 姚家埭 — 浦家门前 — 祝东 — 大石桥 — 长浜上 — 姚家桥 — 经编园区 — 新庄 — 客运中心 (31站)
备注信息:
无