去程: 吴家店 — 后十里铺 — 前十里铺 — 高家窝棚 — 先锋度假村 — 东五里 — 西五里 — 耿家屯 — 姜家屯 — 袁家屯 — 小街 — 普门寺 — 新立城水库 (13站)
回程: 新立城水库 — 普门寺 — 小街 — 袁家屯 — 姜家屯 — 耿家屯 — 西五里 — 东五里 — 先锋度假村 — 高家窝棚 — 前十里铺 — 后十里铺 — 吴家店 (13站)
去程: 吴家店 — 后十里铺 — 前十里铺 — 高家窝棚 — 先锋度假村 — 东五里 — 西五里 — 耿家屯 — 姜家屯 — 袁家屯 — 小街 — 普门寺 — 新立城水库 (13站)
回程: 新立城水库 — 普门寺 — 小街 — 袁家屯 — 姜家屯 — 耿家屯 — 西五里 — 东五里 — 先锋度假村 — 高家窝棚 — 前十里铺 — 后十里铺 — 吴家店 (13站)