去程: 新圩 — 诗坂 — 东寮 — 路山头 — 曾林 — 后许 — 翔安一中 — 马巷车站 — 第一医院同民分院 — 路边许 — 下坂 — 西亭 — 火炬路口 — 祥吴 — 翔安文化中心 — 翔安区政府路口 — 翔安新城中心 — 翔安人民体育场 — 湖头 — 翔安人力资源大厦 — 东坑 — 洪厝 — 高林居住区(环岛干道) — 塔埔路口 — 软件园东门 — 岭兜村 — 会展中心 (27站)
回程: 会展中心 — 岭兜村 — 软件园东门 — 塔埔路口 — 高林居住区(环岛干道) — 洪厝 — 东坑 — 翔安人力资源大厦 — 湖头 — 翔安区政府路口 — 翔安文化中心 — 祥吴 — 火炬路口 — 西亭 — 下坂 — 路边许 — 第一医院同民分院 — 马巷车站 — 翔安一中 — 后许 — 曾林 — 路山头 — 东寮 — 诗坂 — 新圩 (25站)