去程: 湟源 — 湟源牧校 — 湟源县医院 — 丹葛尔古城 — 湟源大十字 — 东门楼 — 三岔路口 — 冶金五队 — 新民村 — 兰占巴 — 石崖庄 — 704部队 — 响河 — 国米滩 — 下脖项 — 黄草弯 — 石板沟 — 国营寺 — 扎麻隆村 — 尚什加村 — 马申茂村 — 羊圈村 — 多巴训练基地 — 多巴镇 — 燕儿沟 — 黑嘴 — 吴仲村 — 工具厂 — 一机床 — 九中 — 大堡子 — 三其村 — 三其 — 杏园村 — 马坊 — 盐庄 — 海湖桥西 — 海湖桥东 — 省交通学校 — 小桥十字西 — 小桥医院 — 朝阳 — 北山市场 — 五一桥口 — 车辆段 — 办事处 — 西宁火车站 (47站)
回程: 西宁火车站 — 办事处 — 车辆段 — 五一桥口 — 北山市场 — 朝阳 — 小桥医院 — 小桥十字西 — 省交通学校 — 海湖桥东 — 海湖桥西 — 盐庄 — 马坊 — 杏园村 — 三其 — 三其村 — 大堡子 — 九中 — 一机床 — 工具厂 — 吴仲村 — 黑嘴 — 燕儿沟 — 多巴镇 — 多巴训练基地 — 羊圈村 — 马申茂村 — 尚什加村 — 扎麻隆村 — 国营寺 — 石板沟 — 黄草弯 — 下脖项 — 国米滩 — 响河 — 704部队 — 石崖庄 — 兰占巴 — 新民村 — 冶金五队 — 三岔路口 — 东门楼 — 湟源大十字 — 丹葛尔古城 — 湟源县医院 — 湟源牧校 — 湟源 (47站)
去程: 小桥医院 — 人民公园 — 盐湖路口 — 新宁广场 — 交通巷 — 现代妇产医院 — 气象巷 — 五岔路口 — 中心广场 — 西门 — 大十字 — 湟光 — 北小街口 — 东稍门 — 西宁大厦 — 杨家巷 — 德令哈路口 — 康乐 (18站)
回程: 康乐 — 康西路口 — 德令哈路口 — 杨家巷 — 西宁大厦 — 东稍门 — 北小街口 — 湟光 — 大十字 — 西门 — 中心广场 — 五岔路口 — 气象巷 — 现代妇产医院 — 交通巷 — 新宁广场 — 盐湖路口 — 人民公园 — 小桥医院 (19站)
去程: 小桥医院 — 人民公园 — 盐湖路口 — 虎台 — 新宁广场 — 植物园 — 十二中 — 西山一巷 — 昆仑十字 — 古城台 — 纸纺街 — 麒麟湾公园 — 中心广场 — 三角花园 — 青海日报社 — 北山市场东 — 大寺沟桥西 — 大寺沟桥 — 五一路 — 五一路口 — 省军区 — 广济路口 — 武警医院 — 省医院路口 — 共和中路 — 儿童医院 — 昆仑中学 — 龙电宾馆 — 回族中学 — 上富强巷 — 警官学院 (31站)
回程: 警官学院 — 上富强巷 — 回族中学 — 龙电宾馆 — 昆仑中学 — 儿童医院 — 省医院路口 — 武警医院 — 广济路口 — 省军区 — 五一路口 — 五一路 — 大寺沟桥 — 大寺沟桥西 — 北山市场东 — 青海日报社 — 三角花园 — 中心广场 — 麒麟湾公园 — 纸纺街 — 古城台 — 昆仑十字 — 西山一巷 — 十二中 — 植物园 — 新宁广场 — 虎台 — 盐湖路口 — 人民公园 — 小桥医院 (30站)