途径“小东门”的公交线路
去程: 火车站 — 海宁大厦 — 建设银行 — 南苑三里 — 海昌路口 — 宏达学校 — 行政中心 — 皮革城 — 田上埭 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 郎家浜 — 大转盘 — 联胜 — 同仁 — 金水桥 — 张家场 — 群新 — 扁梁桥 — 姚家埭 — 前木埭 — 包王 — 群益 — 郭店路口 — 众联 — 严家埭 — 利新 — 伍家板桥 — 徐步桥 — 杏花桥 — 小东门 — 宣德路 — 大东门 — 盐官 (35站)
回程: 盐官 — 大东门 — 宣德路 — 小东门 — 杏花桥 — 徐步桥 — 伍家板桥 — 利新 — 严家埭 — 众联 — 郭店路口 — 群益 — 包王 — 前木埭 — 姚家埭 — 扁梁桥 — 群新 — 张家场 — 金水桥 — 同仁 — 联胜 — 大转盘 — 郎家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 田上埭 — 皮革城 — 行政中心 — 宏达学校 — 海昌路口 — 南苑三里 — 建设银行 — 海宁大厦 — 火车站 (35站)