途径“沃尔玛”的公交线路
去程: 沃尔玛 — 致远广场 — 衣锦坊 — 大南门 — 西立交(北) — 西立交(市皮肤病医院) — 南湖公园 — 南湖广场 — 妇保院 — 石头坪 — 天神 — 车管所 — 下张 — 戚家 — 杨家 — 沈家 — 樟潭 — 高塘石 — 排门 — 南山底 — 安仁铺 — 平塘 — 下山溪 — 高家路口 — 双盈头 — 东山边 — 尹家 — 贺辂亭 — 马蹊 — 全旺 (30站)
回程: 全旺 — 马蹊 — 贺辂亭 — 尹家 — 东山边 — 双盈头 — 高家路口 — 下山溪 — 平塘 — 安仁铺 — 南山底 — 排门 — 高塘石 — 樟潭 — 沈家 — 杨家 — 戚家 — 下张 — 车管所 — 天神 — 石头坪 — 妇保院 — 南湖广场 — 南湖公园 — 西立交(市皮肤病医院) — 西立交(北) — 大南门 — 衣锦坊 — 致远广场 — 沃尔玛 (30站)