去程: 启新街 — 和顺街 — 中学前 — 中心广场 — 汽车站 — 粮库 — 五一路 — 孙家街 — 龙河家园 — 解放桥 — 胜利塔 — 同心街 — 光荣街道 — 五十六中学 — 茂林街 — 文化街 — 列宁街 (17站)
回程: 列宁街 — 文化街 — 茂林街 — 五十六中学 — 光荣街道 — 同心街 — 胜利塔 — 解放桥 — 龙河家园 — 孙家街 — 五一路 — 粮库 — 汽车站 — 中心广场 — 中学前 — 和顺街 — 启新街 (17站)
去程: 列宁街 — 文化街 — 茂林街 — 五十六中学 — 光荣街道 — 同鑫街 — 胜 — 利塔 — 解放桥 — 龙河家园 — 孙家街 — 五一路 — 粮库 — 汽车站 — 中心广场 — 中学前 — 向阳街 — 新开街 — 元宝坊 (19站)
回程: 元宝坊 — 新开街 — 向阳街 — 中学前 — 中心广场 — 汽车站 — 粮库 — 五一路 — 孙家街 — 龙河家园 — 解放桥 — 胜利塔 — 同鑫街 — 光荣街 — 道 — 五十六中学 — 茂林街 — 文化街 — 列宁街 (19站)
去程: 启新街 — 春光街 — 菜市街 — 长春街 — 图书馆 — 中心广场 — 友谊公园 — 火车站 — 解放桥 — 胜利塔 — 友谊路 — 文化街 — 茂林街 — 五十六中学 — 革新街 — 龙凤山 — 三高中 — 石板桥 (18站)
回程: 石板桥 — 三高中 — 龙凤山 — 革新街 — 五十六中学 — 茂林街 — 文化街 — 友谊路 — 胜利塔 — 解放桥 — 火车站 — 友谊公园 — 中心广场 — 图书馆 — 长春街 — 菜市街 — 春光街 — 启新街 (18站)
去程: 406医院 — 茂林街 — 文化街 — 列宁街 — 同鑫街 — 胜利塔 — 解放桥 — 龙河家园 — 孙家街 — 五一路 — 龙河 — 小南村 — 新加坡花园 — 二院 — 水师营 (15站)
回程: 水师营 — 二院 — 新加坡花园 — 小南村 — 龙河 — 五一路 — 孙家街 — 龙河家园 — 解放桥 — 胜利塔 — 同鑫街 — 列宁街 — 文化街 — 茂林街 — 406医院 (15站)