去程: 客运中心 — 城南大道海昌路口 — 周家场 — 范新桥 — 卫星 — 马桥医院 — 马桥街 — 支宁路口 — 浦家桥 — 胡家亭子 — 金扬北 — 金扬 — 西皇岗 — 太平寺 — 皇岗 — 东方桥 — 潭上 — 中塘桥 — 龙尾 — 民丰 — 镇西 — 南石桥 — 袁花 — 新伟 — 马家桥 — 胡家曲桥 — 李家坟桥 — 塘口桥 — 北池桥 — 黄湾 — 黄湾中学 — 尖山水果市场 — 群乐 — 邬家桥 — 凤凰山 — 尖山新区 (36站)
回程: 尖山新区 — 凤凰山 — 邬家桥 — 群乐 — 尖山水果市场 — 黄湾中学 — 黄湾 — 北池桥 — 塘口桥 — 李家坟桥 — 胡家曲桥 — 马家桥 — 新伟 — 袁花 — 南石桥 — 镇西 — 民丰 — 龙尾 — 中塘桥 — 潭上 — 东方桥 — 皇岗 — 太平寺 — 西皇岗 — 金扬 — 金扬北 — 胡家亭子 — 浦家桥 — 支宁路口 — 马桥街 — 马桥医院 — 卫星 — 范新桥 — 周家场 — 城南大道海昌路口 — 客运中心 (36站)
去程: 客运中心 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 郎家浜 — 大转盘 — 保胜 — 万群 — 八一 — 海潮 — 运动桥 — 红联桥 — 新农桥 — 新仓桥 — 新联桥 — 民联 — 旧仓 — 曹家桥 — 大路 — 徐家桥 — 洋桥 — 钢管厂 — 闸口 — 群利桥 — 李家坟桥 — 塘口桥 — 北池桥 — 黄湾 — 彩印厂 — 五丰 (30站)
回程: 五丰 — 彩印厂 — 黄湾 — 北池桥 — 塘口桥 — 李家坟桥 — 群利桥 — 闸口 — 钢管厂 — 洋桥 — 徐家桥 — 大路 — 曹家桥 — 旧仓 — 民联 — 新联桥 — 新仓桥 — 新农桥 — 红联桥 — 运动桥 — 海潮 — 八一 — 万群 — 保胜 — 大转盘 — 郎家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 客运中心 (30站)