途径“海潮”的公交线路
去程: 客运中心 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 郎家浜 — 大转盘 — 保胜 — 万群 — 八一 — 海潮 — 运动桥 — 红联桥 — 新农桥 — 新仓桥 — 新联桥 — 民联 — 旧仓 — 曹家桥 — 大路 — 徐家桥 — 洋桥 — 钢管厂 — 闸口 — 群利桥 — 李家坟桥 — 塘口桥 — 北池桥 — 黄湾 — 彩印厂 — 五丰 (30站)
回程: 五丰 — 彩印厂 — 黄湾 — 北池桥 — 塘口桥 — 李家坟桥 — 群利桥 — 闸口 — 钢管厂 — 洋桥 — 徐家桥 — 大路 — 曹家桥 — 旧仓 — 民联 — 新联桥 — 新仓桥 — 新农桥 — 红联桥 — 运动桥 — 海潮 — 八一 — 万群 — 保胜 — 大转盘 — 郎家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 客运中心 (30站)