去程: 兴时年 — 面粉厂 — 虹桥路口 — 银海市场 — 建设局 — 卫东管区 — 边检站 — 金中广场 — 忠源中学 — 东兴路口 — 曙光中 — 曙光西 — 汽车站 — 西郊路 — 三江桥头 — 邮政局 — 侨路 — 为星药业 — 开侨中学 — 祝华坊 — 八一站 — 三联 — 肉联厂 — 五龙 — 龙背 — 赤坎 (26站)
回程: 赤坎 — 龙背 — 五龙 — 肉联厂 — 三联 — 八一站 — 祝华坊 — 开侨中学 — 为星药业 — 侨路 — 邮政局 — 三江桥头 — 西郊路 — 汽车站 — 曙光西 — 曙光中 — 东兴路口 — 忠源中学 — 金中广场 — 边检站 — 卫东管区 — 建设局 — 银海市场 — 虹桥路口 — 面粉厂 — 兴时年 (26站)
去程: 金山公园 — 成人中专 — 天富豪庭 — 金山中学 — 义祠站 — 河清里 — 幸福市场 — 购物街北 — 人和路 — 地税局 — 百汇市场 — 海富花园 — 国防大厦 — 市政府 — 东兴路口 — 曙光中 — 曙光西 — 汽车站 — 世纪之舟 — 开平大厦 — 新昌桥头 — 新昌中医院 — 新昌市场 — 迳头管区 — 怡景园 — 长师 (26站)
回程: 长师 — 怡景园 — 迳头管区 — 新昌市场 — 新昌中医院 — 新昌桥头 — 开平大厦 — 长沙公园 — 汽车站 — 曙光西 — 曙光中 — 东兴路口 — 市政府 — 国防大厦 — 海富花园 — 百汇市场 — 地税局 — 人和路 — 购物街北 — 幸福市场 — 河清里 — 义祠站 — 金山中学 — 天富豪庭 — 成人中专 — 金山公园 (26站)