去程: 火车站广场 — 新南站 — 东屿村 — 客运中心 — 法派路口 — 国税大楼(吴桥) — 水心竹组团 — 杏花路 — 西站 — 广化桥 — 黄龙商贸城 — 三桥收费站 — 浦西[瓯北] — 林垟后 — 后垟[瓯北] — 萧桥头 — 向阳亭 — 东方村 — 大浃 — 塘头 — 创业桥 — 罗浮菜场 — 罗浮三角 — 永嘉中医院 — 邮电局 — 清水埠 — 三江码头 — 老菜场 — 大桥下 — 千石 — 永嘉火车站 — 黄田镇 — 黄田街 — 黄田医院 — 上岩儿 — 洞桥头 — 珠江村 — 埭下 — 埭上 — 赤岩头 — 黄屿[上塘] — 前进中学 — 屿门村 — 下塘 — 家俬城 — 上塘交警队 — 上塘 (47站)
回程: 上塘 — 上塘交警队 — 环城路口 — 家俬城 — 下塘 — 屿门村 — 前进中学 — 黄屿[上塘] — 赤岩头 — 埭上 — 埭下 — 珠江村 — 洞桥头 — 上岩儿 — 黄田医院 — 黄田街 — 黄田镇 — 永嘉火车站 — 千石 — 大桥下 — 老菜场 — 三江码头 — 清水埠 — 邮电局 — 永嘉中医院 — 罗浮三角 — 罗浮菜场 — 创业桥 — 塘头 — 大浃 — 东方村 — 向阳亭 — 萧桥头 — 后垟[瓯北] — 林垟后 — 浦西[瓯北] — 三桥收费站 — 黄龙商贸城 — 广化桥 — 西站 — 杏花路 — 马鞍池西路 — 国税大楼(吴桥) — 法派路口 — 客运中心 — 东屿村 — 新南站 — 火车站广场 (48站)
去程: 龙桥码头 — 龙桥 — 创业路 — 瓯北镇府 — 双塔东路 — 罗浮大街 — 罗浮三角 — 永嘉中医院 — 瓯北邮政局 — 清水埠 — 三江码头 — 老菜场 — 大桥下 — 千石码头 — 千石村 — 东联村 — 黄田街道 — 黄田街 — 黄田医院 — 上岩儿 — 洞桥头 — 浦边 — 下白岩 — 上白岩村委会 — 上白岩 (25站)
回程: 上白岩 — 上白岩村委会 — 下白岩 — 浦边 — 洞桥头 — 上岩儿 — 黄田医院 — 黄田街 — 黄田街道 — 东联村 — 千石村 — 千石码头 — 大桥下 — 老菜场 — 三江码头 — 清水埠 — 瓯北邮政局 — 永嘉中医院 — 罗浮三角 — 罗浮大街 — 双塔东路 — 瓯北镇府 — 创业路 — 龙桥 — 龙桥码头 (25站)