去程: 箬笠岙 — 西岙老人亭 — 西岙路口 — 黄龙九区 — 教育新村 — 黄龙六区 — 黄龙四区 — 温州第二高级中学 — 营楼村 — 瓯浦垟 — 双乐住宅区 — 上桥 — 下桥 — 将军大酒店 — 三维桥 — 水心汇昌 — 水心街道 — 水心菜场 — 水心邮电 — 垟头下 — 三角巷 — 银都花苑 — 飞霞南路 — 茶院寺 — 体育中心 — 时代广场 — 横渎 — 中西医院 — 大会堂 — 科技馆 — 万源路口 — 大自然 — 市质检局 — 开发区管委会 — 雁湖社区 — 鳌江南路 — 江前 — 蒲州河 — 中蒲 — 新田园二组团南大门 — 黎明街道 — 上蒲州 — 商诚路口 — 会展中心 (44站)
回程: 会展中心 — 商诚路口 — 上蒲州 — 黎明街道 — 新田园二组团南大门 — 中蒲 — 蒲州河 — 江前 — 鳌江南路 — 雁湖社区 — 开发区管委会 — 市质检局 — 大自然 — 万源路口 — 大会堂 — 府西 — 横渎 — 时代广场 — 体育中心 — 飞霞南路 — 银都花苑 — 三角巷 — 垟头下 — 水心邮电 — 水心菜场 — 水心街道 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军大酒店 — 下桥 — 上桥 — 瓯浦垟 — 营楼村 — 温州第二高级中学 — 黄龙四区 — 黄龙六区 — 教育新村 — 黄龙九区 — 西岙路口 — 西岙老人亭 — 箬笠岙 (41站)