途径“沙街”的公交线路
去程: 广场 — 桥头菜市场 — 大发 — 莲花 — 四号圆盘 — 车站 — 滨江路口 — 荔城政府 — 洋洞路口 — 沙街 — 检察院 — 万丰药业 — 五里 — 鸿鑫公司 — 新坪路口 — 纸箱厂 — 纸厂 — 新村一队 — 新村小学 — 新村 — 穿岩路口 — 大罗山 — 凤岗小学 — 凤岗 (24站)
回程: 凤岗 — 凤岗小学 — 大罗山 — 穿岩路口 — 新村 — 新村小学 — 新村一队 — 纸厂 — 纸箱厂 — 新坪路口 — 鸿鑫公司 — 五里 — 万丰药业 — 检察院 — 沙街 — 洋洞路口 — 荔城政府 — 滨江路口 — 车站 — 四号圆盘 — 莲花 — 大发 — 桥头菜市场 — 广场 (24站)