去程: 临桂县政府 — 金穗路 — 临政路口 — 人民路 — 金山广场 — 世纪东路 — 临桂县政务中心 — 奥林匹克花园 — 滨江路口 — 世纪东路尾 — 西城北路 — 西城北路尾 (12站)
回程: 西城北路尾 — 西城北路 — 世纪东路尾 — 滨江路口 — 奥林匹克花园 — 临桂县政务中心 — 世纪东路 — 金山广场 — 人民路 — 临政路口 — 金穗路 — 临桂县政府 (12站)
去程: 广场 — 桥头菜市场 — 大发 — 莲花 — 四号圆盘 — 车站 — 滨江路口 — 荔城政府 — 洋洞路口 — 沙街 — 检察院 — 万丰药业 — 五里 — 鸿鑫公司 — 新坪路口 — 纸箱厂 — 纸厂 — 新村一队 — 新村小学 — 新村 — 穿岩路口 — 大罗山 — 凤岗小学 — 凤岗 (24站)
回程: 凤岗 — 凤岗小学 — 大罗山 — 穿岩路口 — 新村 — 新村小学 — 新村一队 — 纸厂 — 纸箱厂 — 新坪路口 — 鸿鑫公司 — 五里 — 万丰药业 — 检察院 — 沙街 — 洋洞路口 — 荔城政府 — 滨江路口 — 车站 — 四号圆盘 — 莲花 — 大发 — 桥头菜市场 — 广场 (24站)