宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
途径“桥头胡[宁海]”的公交线路
去程: 客运总站[中心站,宁海] — 大观文化园(兴宁路) — 上下桥 — 金水路口 — 笆弄头 — 赵家[宁海] — 天明西路 — 冠庄 — 潘天寿故居 — 后丁 — 堤树 — 杏蒋 — 石家岙 — 新村[宁海] — 三军庄[宁海] — 二职高[宁海] — 花园[宁海] — 梅林[宁海] — 石埠头[宁海] — 上应[宁海] — 下应[宁海] — 屠家[宁海] — 桥头胡[宁海] (23站)
回程: 桥头胡[宁海] — 屠家[宁海] — 下应[宁海] — 上应[宁海] — 石埠头[宁海] — 梅林[宁海] — 花园[宁海] — 二职高[宁海] — 三军庄[宁海] — 新村[宁海] — 石家岙 — 杏蒋 — 堤树 — 后丁 — 潘天寿故居 — 冠庄 — 天明西路 — 赵家[宁海] — 笆弄头 — 金水路口 — 上下桥 — 大观文化园(兴宁路) — 客运总站[中心站,宁海] (23站)