途径“潘岙村委会”的公交线路
去程: 上江 — 江前 — 国际花园 — 十五中 — 双车路 — 新城管委会 — 市质检局 — 旺增桥 — 物华天宝 — 山下 — 杨府山 — 上陡门新村 — 坝接桥 — 桃源居 — 温师院 — 双井头 — 附二医 — 蒲鞋市 — 马鞍池公园 — 马鞍池大厦 — 垟头下 — 水心邮电 — 杏花路 — 清明桥 — 西站 — 奥林匹克广场 — 半腰桥 — 广化桥 — 翠微新村 — 下寅 — 牌楼 — 郑桥 — 双屿 — 双屿温化生活区 — 双屿客运中心 — 下岭 — 前陈 — 屿头 — 潘岙 — 科普基地 — 潘岙村委会 — 潘岙上叶 (42站)
回程: 潘岙上叶 — 潘岙村委会 — 科普基地 — 潘岙 — 屿头 — 前陈 — 下岭 — 双屿客运中心 — 双屿温化生活区 — 双屿 — 郑桥 — 牌楼 — 下寅 — 黄龙商贸城 — 翠微新村 — 广化桥 — 半腰桥 — 奥林匹克广场 — 西站 — 清明桥 — 杏花路 — 水心邮电 — 垟头下 — 马鞍池大厦 — 马鞍池公园 — 蒲鞋市 — 附二医 — 双井头 — 温师院 — 桃源居 — 坝接桥 — 上陡门新村 — 杨府山 — 山下 — 新城站 — 广电中心 — 市质检局 — 新城管委会 — 双车路 — 十五中 — 国际花园 — 江前 — 上江 (43站)