去程: 新城子 — 新城子区政府 — 新星广场 — 王驿屯 — 西五旗 — 崔公堡 — 孟家屯 — 大望 — 小望 — 吴三家子 — 大古城子 — 虎石台 — 金融职业学校 — 詹屯 — 三〇一 — 朱尔屯 — 三家子 — 文官屯 — 西门 — 望花新村 — 望花立交桥 — 九一八历史博物馆 — 长客总站 — 北塔 — 宁山路小学 — 省消防总队 — 家乐福超市 — 惠工广场 — 总站路 — 皇寺广场 — 民族电影院 — 太原北街 — 太原街 — 沈阳站北 — 马路湾 (35站)
回程: 马路湾 — 沈阳站 — 沈阳站北 — 太原街 — 太原北街 — 民族电影院 — 皇寺广场 — 北京街 — 惠工广场 — 沈阳北站 — 省消防总队 — 市建委 — 宁山路小学 — 北塔 — 长客总站 — 九一八历史博物馆 — 望花立交桥 — 望花新村 — 西门 — 文官屯 — 三家子 — 朱尔屯 — 三〇一 — 詹屯 — 金融职业学校 — 虎石台 — 大古城子 — 吴三家子 — 小望 — 大望 — 孟家屯 — 崔公堡 — 西五旗 — 王驿屯 — 新星广场 — 新城子区政府 — 新城子 (37站)
去程: 沈阳医学院 — 何氏眼科医院 — 百花山路 — 国奥现代城 — 赤山路 — 川江街 — 松山小区 — 黑山路 — 五彩新村 — 陵西二小区 — 四十中学 — 北方医院 — 香炉山路 — 新乐宿舍 — 新乐遗址 — 辽宁大厦 — 实验中学 — 宁山路 — 岐山路 — 第四医院 — 皇寺广场 — 民族电影院 — 北市场 — 八一公园 — 中山路 — 市自来水公司 — 八纬路 — 九纬路 — 马路湾 (29站)
回程: 马路湾 — 九纬路 — 八纬路 — 市自来水公司 — 中山路 — 八一公园 — 北市场 — 民族电影院 — 皇寺广场 — 第四医院 — 岐山路 — 宁山路 — 实验中学 — 辽宁大厦 — 新乐遗址 — 新乐宿舍 — 香炉山路 — 北方医院 — 四十中学 — 陵西二小区 — 五彩新村 — 黑山路 — 松山小区 — 川江街 — 赤山路 — 国奥现代城 — 百花山路 — 何氏眼科医院 — 沈阳医学院 (29站)
去程: 新湖小区 — 和平家园 — 虹桥路 — 霁虹街 — 光明街 — 西塔 — 民族电影院 — 北市场 — 北三经街 — 市中级法院 — 清真寺 — 市信访大厅 — 小北门 — 中街 — 故宫 — 市环保局 — 大南门 — 小河沿 — 大东门 — 大东车库 — 小什字街 — 大东边门 — 滂江街 — 长安小区 — 二四五医院 — 东塔机场 — 东塔 — 八里堡 — 凌云街 — 方凌路 — 上木厂 (31站)
回程: 上木厂 — 方凌路 — 凌云街 — 八里堡 — 东塔 — 东塔机场 — 二四五医院 — 长安小区 — 滂江街 — 大东边门 — 小什字街 — 大东车库 — 大东门 — 小河沿 — 大南门 — 故宫 — 商业城 — 大北门 — 小北门 — 市信访大厅 — 清真寺 — 市中级法院 — 北三经街 — 北市场 — 民族电影院 — 西塔 — 光明街 — 霁虹街 — 虹桥路 — 和平家园 — 新湖小区 (31站)
去程: 泰山路 — 长江北街 — 辽宁大学 — 宁山路 — 北行 — 碧塘公园 — 第四医院 — 皇寺广场 — 民族电影院 — 北市场 — 北三经街 — 市府广场 — 小西路 — 小西门 — 中街 — 故宫 — 市环保局 — 小河沿 — 大东门 — 大东路 — 省肿瘤医院 — 万泉公园 — 莲花街 (23站)
回程: 莲花街 — 万泉公园 — 省肿瘤医院 — 大东路 — 大东门 — 商业城 — 北中街 — 中街 — 小西门 — 小西路 — 市府广场 — 北三经街 — 北市场 — 民族电影院 — 皇寺广场 — 第四医院 — 碧塘公园 — 北行 — 宁山路 — 辽宁大学 — 长江北街 — 泰山路 (22站)
去程: 保工南街 — 南十三路 — 艳粉街 — 沈阳工业大学东门 — 南十东路 — 兴华公园 — 铁西百货 — 铁西广场 — 云峰街 — 兴工街 — 南五马路 — 沈阳站 — 沈阳站北 — 太原街 — 铁路局 — 太原北街 — 民族电影院 — 北市场 — 北三经街 — 市政府 — 惠工广场 — 沈阳北站 (22站)
回程: 沈阳北站 — 惠工广场 — 市政府 — 北三经街 — 北市场 — 民族电影院 — 太原北街 — 铁路局 — 太原街 — 沈阳站北 — 沈阳站 — 南五马路 — 兴工街 — 云峰街 — 铁西百货 — 兴华公园 — 南十东路 — 沈阳工业大学东门 — 艳粉街 — 保工南街 (20站)
去程: 东陵西路 — 新东三街 — 丰城公交公司 — 黎明文化宫 — 二〇四 — 和睦路 — 珠林桥 — 天江老龙口 — 市群众艺术馆 — 小什字街 — 小津桥 — 大北门 — 小北门 — 市信访大厅 — 清真寺 — 市中级法院 — 北三经街 — 北市场 — 民族电影院 — 西塔 — 市交通医院 — 沈阳站北 (22站)
回程: 沈阳站北 — 市交通医院 — 西塔 — 民族电影院 — 北市场 — 北三经街 — 市中级法院 — 清真寺 — 市信访大厅 — 小北门 — 大北门 — 小津桥 — 小什字街 — 市群众艺术馆 — 天江老龙口 — 珠林桥 — 和睦路 — 二〇四 — 黎明文化宫 — 丰城公交公司 — 新东三街 — 东陵西路 (22站)
去程: 大东门 — 中街 — 小津桥 — 大北门 — 小北门 — 市信访大厅 — 清真寺 — 市中级法院 — 北三经街 — 北市场 — 民族电影院 — 皇寺广场 — 长江街 — 华山路 — 昆山中路 — 怒江街 — 小白楼 — 东北玩具城 (18站)
回程: 东北玩具城 — 小白楼 — 怒江街 — 昆山中路 — 华山路 — 长江街 — 皇寺广场 — 民族电影院 — 北市场 — 北三经街 — 市中级法院 — 清真寺 — 市信访大厅 — 小北门 — 大北门 — 小津桥 — 中街 — 大东门 (18站)
去程: 中海城(北) — 中海城 — 中海城(南) — 西江街 — 大禹蘭庭花园 — 加州花园 — 教师新村 — 陵西二小区 — 四十中学 — 北方医院 — 第九印刷厂 — 沙河子小区 — 泰山路 — 长江街 — 辽宁大学 — 宁山路 — 北行 — 碧塘公园 — 第四医院 — 皇寺广场 — 民族电影院 — 北市场 — 北三经街 — 市中级法院 — 小西路 — 药王庙路 — 大西门 — 沈州路 — 市环保局 — 五爱市场 — 南通天街 (31站)
回程: 南通天街 — 五爱市场 — 风雨坛 — 沈州路 — 大西门 — 药王庙路 — 小西路 — 市中级法院 — 北三经街 — 北市场 — 民族电影院 — 皇寺广场 — 第四医院 — 碧塘公园 — 北行 — 宁山路 — 辽宁大学 — 长江街 — 泰山路 — 沙河子小区 — 第九印刷厂 — 北方医院 — 四十中学 — 陵西二小区 — 教师新村 — 加州花园 — 大禹蘭庭花园 — 西江街 — 中海城(南) — 中海城 — 中海城(北) (31站)
去程: 七二四文化宫 — 劳动广场 — 西门 — 市殡仪馆 — 观音屯 — 北陵开发区 — 省邮电仓库 — 上岗子 — 城建北尚 — 鸭绿江街 — 烈士陵园 — 金山小区 — 北陵东门 — 武功山小区 — 省游泳馆 — 华商晨报 — 黑龙江街 — 北陵电影院 — 龙江广场 — 省公安厅 — 北京街 — 市人大 — 北三经街 — 北市场 — 民族电影院 — 西塔 — 铁路局 — 太原北街 — 沈阳站 — 北二马路 — 市交通医院 (31站)
回程: 市交通医院 — 北五马路 — 西塔 — 西塔(市府大路) — 民族电影院 — 北市场 — 北三经街 — 市人大 — 北京街 — 沈阳有线电视台 — 龙江广场 — 北陵电影院 — 黑龙江街 — 华商晨报 — 省游泳馆 — 武功山小区 — 北陵东门 — 金山小区 — 烈士陵园 — 鸭绿江街 — 城建北尚 — 上岗子 — 省邮电仓库 — 北陵开发区 — 观音屯 — 市殡仪馆 — 西门 — 劳动广场 — 七二四文化宫 (29站)
去程: 家乐福超市 — 惠工广场 — 市政府 — 北三经街 — 北市场 — 民族电影院 — 西塔百货 — 西塔 — 铁路局 — 太原北街 — 沈阳站 — 兴工北街 — 云峰北街 — 兴华北街 — 铁西区政府 — 北四东路 — 铁西广场 — 铁西百货 — 勋望街 — 兴顺街 — 南六中路 — 南八中路 — 南十中路 — 南十二路 — 西部货运中心 (25站)
回程: 西部货运中心 — 南十二路 — 南十中路 — 南八中路 — 南六中路 — 兴顺街 — 勋望街 — 铁西百货 — 铁西广场 — 北四东路 — 铁西区政府 — 兴华北街 — 云峰北街 — 兴工北街 — 沈阳站 — 太原北街 — 铁路局 — 西塔 — 西塔百货 — 民族电影院 — 北市场 — 北三经街 — 市府广场 — 市政府 — 惠工广场 — 沈阳北站 — 家乐福超市 (27站)