去程: 沈荡 — 沈荡工业园 — 申庄港桥 — 董司 — 丰联 — 渡船桥 — 宋金村 — 练浦 — 五丰 — 左家木桥 — 利群桥 — 星火四队 — 横港 — 横港开发区 — 长岸 — 赵家浜 — 百步镇 — 三联村 — 农丰村 — 徐家桥 — 星光村 — 狮岭 — 碧云路口 — 由拳路 — 龙祥大酒店 — 硖西一里 — 三里港桥 — 嘉海联合路口 — 皮革城 — 海宁客运中心 (30站)
回程: 海宁客运中心 — 皮革城 — 嘉海联合路口 — 三里港桥 — 硖西一里 — 龙祥大酒店 — 由拳路 — 碧云路口 — 狮岭 — 星光村 — 徐家桥 — 农丰村 — 三联村 — 百步镇 — 赵家浜 — 长岸 — 横港开发区 — 横港 — 星火四队 — 利群桥 — 左家木桥 — 五丰 — 练浦 — 宋金村 — 渡船桥 — 丰联 — 董司 — 申庄港桥 — 沈荡工业园 — 沈荡 (30站)
去程: 汽车站 — 众安桥 — 玉带桥 — 姚家桥 — 建新桥 — 南环村 — 淡井 — 吾家埭 — 圩城 — 鸳鸯桥 — 吕冢 — 五星桥 — 姚浜 — 百步镇 — 百步信用社 — 农丰村 — 徐家桥 — 星光村 — 金星 — 狮岭 — 碧云路口 — 由拳路 — 硖北里 — 紫阳路口 — 龙祥大洒店 — 树人小区 — 海宁一中 — 嘉海联合路口 — 皮革城 — 田上埭 — 海宁客运中心 (31站)
回程: 海宁客运中心 — 田上埭 — 皮革城 — 嘉海联合路口 — 海宁一中 — 树人小区 — 龙祥大洒店 — 紫阳路口 — 硖北里 — 由拳路 — 碧云路口 — 狮岭 — 金星 — 星光村 — 徐家桥 — 农丰村 — 百步 — 五星桥 — 吕冢 — 鸳鸯桥 — 圩城 — 吾家埭 — 淡井 — 南环村 — 建新桥 — 姚家桥 — 玉带桥 — 众安桥 — 汽车站 (29站)
去程: 越秀路公交枢纽站(原西站) — 二环西路 — 梁三路 — 嘉兴学院医学院 — 城南路口 — 嘉康公司 — 汽车客运中心(万国路) — 开禧桥 — 白云桥 — 蚂桥路口 — 现代物流园 — 八联村 — 九联村 — 太平桥村 — 小家电城 — 王店医院 — 建林 — 临时1 — 新站点1 — 双圩 — 双冯 — 海宁收费站 — 由拳路口 — 皮都园区 — 洛隆路口 — 三里港桥 — 嘉海联合路口 — 皮革城 — 田上埭 — 海宁客运中心 (30站)
回程: 海宁客运中心 — 田上埭 — 皮革城 — 嘉海联合路口 — 三里港桥 — 洛隆路口 — 皮都园区 — 由拳路口 — 海宁收费站 — 双冯 — 双圩 — 新站点1 — 临时1 — 建林 — 王店医院 — 小家电城 — 太平桥村 — 九联村 — 八联村 — 现代物流园 — 蚂桥路口 — 白云桥 — 开禧桥 — 汽车客运中心(万国路) — 嘉康公司 — 城南路口 — 嘉兴学院医学院 — 梁三路 — 二环西路 — 越秀路公交枢纽站(原西站) (30站)
去程: 汽车客运中心 — 嘉兴机场 — 八一饭店 — 洪合路口 — 洪合 — 农业园区 — 陈家桥 — 泰石桥村 — 泰石公墓 — 李家弄 — 砖厂 — 泾桥村 — 鸟船村 — 建设路口 — 果园路口 — 荣归桥 — 煤场 — 三建 — 陈家村 — 顺路桥 — 双圩 — 双冯 — 海宁收费站 — 由拳路口 — 皮都园区 — 洛隆路口 — 三里港桥 — 嘉海联合路口 — 皮革城 — 田上埭 — 海宁客运中心 (31站)
回程: 海宁客运中心 — 田上埭 — 皮革城 — 嘉海联合路口 — 三里港桥 — 洛隆路口 — 皮都园区 — 由拳路口 — 海宁收费站 — 双冯 — 双圩 — 顺路桥 — 陈家村 — 三建 — 煤场 — 荣归桥 — 果园路口 — 建设路口 — 鸟船村 — 泾桥村 — 砖厂 — 李家弄 — 泰石公墓 — 泰石桥村 — 陈家桥 — 农业园区 — 洪合 — 洪合路口 — 八一饭店 — 嘉兴机场 — 汽车客运中心 (31站)