去程: 体育场 — 滨湖公园东门 — 金山公园 — 金山村 — 茶棚 — 矿大南湖校区 — 望城岗 — 徐林 — 桥上 — 汉王公墓 — 汉沟 — 刘庄 — 韩楼 — 班井 (14站)
回程: 班井 — 韩楼 — 刘庄 — 汉沟 — 汉王公墓 — 桥上 — 徐林 — 望城岗 — 矿大南湖校区 — 茶棚 — 金山村 — 金山公园 — 滨湖公园东门 — 体育场 (14站)
去程: 张集中心医院 — 张集 — 孟庄 — 孟庄路口 — 韩楼 — 坦克路 — 潘塘 — 孙店 — 立交桥 — 惠民小区 — 沟北头 — 建材市场 — 两山口 — 淮海食品城 — 工院飞虹枝(技工学校) — 汽车南站 — 陶瓷市场 — 市场 — 淮塔东路 — 和平桥 — 宣武市场南门 — 宣武市场 — 青年路口 — 火车东站 — 铜山汽车站 (25站)
回程: 铜山汽车站 — 火车东站 — 青年路口 — 宣武市场 — 宣武市场南门 — 和平桥 — 淮塔东路 — 市场 — 陶瓷市场 — 汽车南站 — 工院飞虹枝(技工学校) — 淮海食品城 — 两山口 — 建材市场 — 沟北头 — 惠民小区 — 立交桥 — 孙店 — 潘塘 — 坦克路 — 韩楼 — 孟庄路口 — 孟庄 — 张集 — 张集中心医院 (25站)