途径“古城营”的公交线路
去程: 小店人民南路 — 区五交化 — 小店一中 — 汾东南路 — 汾河桥东 — 庞家寨 — 东城角 — 东关村 — 古城营 — 晋源街办 — 西街 — 陆宛 — 西镇 — 赤桥 — 北大寺 — 晋祠镇 — 长巷 — 三家村 — 东院 — 王郭 — 南化 — 青阳河 — 枣园头 — 北邵 — 姚村 (25站)
回程: 姚村 — 北邵 — 枣园头 — 青阳河 — 南化 — 王郭 — 东院 — 三家村 — 长巷 — 晋祠镇 — 北大寺 — 赤桥 — 西镇 — 陆宛 — 西街 — 晋源街办 — 古城营 — 东关村 — 东城角 — 庞家寨 — 汾河桥东 — 汾东南路 — 小店一中 — 区五交化 — 小店人民南路 (25站)