途径“干校”的公交线路
去程: 西站公交站 — 小伙巷 — 新三条石大街 — 估衣街 — 鼓楼 — 慎益大街 — 南市旅馆街 — 升安大街 — 海光寺 — 六里台 — 七里台 — 八里台 — 天塔 — 苍穹道 — 环湖西里 — 体育宾馆 — 津港桥 — 王兰庄 — 高庄子 — 九十五中学 — 梨园头 — 大寺 — 芦北口 — 红旗村 — 青泊洼 — 小孙庄[西青] — 新孙庄桥 — 大侯庄 — 王稳庄镇政府 — 王稳庄医院 — 王稳庄 — 西兰坨 — 东兰坨 — 干校 — 王台 — 东台子 — 万家码头 — 中塘 — 黄房子 — 双闸 — 中塘镇政府 — 大港四中 — 张港子村 — 大安桥 — 罗马广场 — 大港实验中学 — 四化建 — 胜利街 — 世纪广场[世纪大道] — 晨晖里西门 — 晨晖北里 — 阳春里 — 兴盛里 — 大港老客运站 (54站)
回程: 大港老客运站 — 兴盛里 — 阳春里 — 晨晖北里 — 晨晖里西门 — 世纪广场[世纪大道] — 胜利街 — 大港商厦 — 八栋楼 — 石化社区医院 — 兴华里[喜荣街] — 前进里 — 大港实验中学 — 罗马广场 — 大安桥 — 张港子村 — 大港四中 — 中塘镇政府 — 双闸 — 黄房子 — 中塘 — 万家码头 — 东台子 — 王台 — 干校 — 东兰坨 — 西兰坨 — 王稳庄 — 王稳庄医院 — 王稳庄镇政府 — 大侯庄 — 新孙庄桥 — 小孙庄[西青] — 青泊洼 — 红旗村 — 芦北口 — 大寺 — 梨园头 — 九十五中学 — 高庄子 — 王兰庄 — 津港桥 — 体育宾馆 — 环湖西里 — 苍穹道 — 天塔 — 八里台 — 七里台 — 六里台 — 海光寺 — 升安大街 — 南市旅馆街 — 慎益大街 — 鼓楼 — 估衣街 — 新三条石大街 — 小伙巷 — 西站公交站 (58站)