宁波公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
宁波公交线路: 公运公交 城乡公交 东方巴士 慈溪公交 奉化公交 宁海公交 其它线路 市公交线路 夜间线 余姚公交 北仑公交 大榭公交
途径“大屋[宁海]”的公交线路
去程: 水产城[宁海] — 叶兴村[宁海] — 陆家[宁海] — 曹家[宁海] — 上陈[宁海] — 半洋[宁海] — 下柘洋 — 石家岙 — 大屋[宁海] — 李杏小区 — 竹口 — 竹溪 — 庆安路口 — 下洋吴 — 柔石公园 — 图书馆[宁海] — 工商银行[宁海] — 新世纪大酒店 — 建设局[宁海] — 中山桥[宁海] — 中山中路[宁海] — 跃龙市场(北) — 金昌大厦 — 银菊路口 — 红枫市场 — 西站[中心站,宁海] (26站)
回程: 西站[中心站,宁海] — 红枫市场 — 银菊路口 — 金昌大厦 — 跃龙市场(北) — 中山中路[宁海] — 中山桥[宁海] — 第一医院[宁海桃源中路] — 新世纪大酒店 — 工商银行[宁海] — 图书馆[宁海] — 柔石公园 — 下洋吴 — 庆安路口 — 竹溪 — 竹口 — 李杏小区 — 大屋[宁海] — 石家岙 — 下柘洋 — 半洋[宁海] — 上陈[宁海] — 曹家[宁海] — 陆家[宁海] — 叶兴村[宁海] — 水产城[宁海] (26站)