佛山公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
佛山公交线路: 禅城线路 南海线路 顺德线路 高明线路 三水线路 镇内线路(南海) 镇内线路(三水) 购物专线(顺德) 佛山城巴线路 广佛城巴线路 佛肇城巴线路 跨市线路 地铁线路
去程: 三水汽车站 — 欧村 — 三水中学 — 伏户 — 南丰路 — 樟山 — 宝月 — 侨鑫生态园 — 南边 — 造纸厂 — 院头路口 — 大岗 — 博德 — 芦苞工业园 — 多正化工 — 成功路 — 芦苞汽车站 — 潭基 — 街头墟 — 李家村[大塘] — 新岗村 — 大塘镇政府 — 大布沙 — 大塘汽车站 — 油金桥 — 噉咀 — 文坑 — 禾生坑 (28站)
回程: 禾生坑 — 文坑 — 噉咀 — 油金桥 — 大塘汽车站 — 大布沙 — 大塘镇政府 — 新岗村 — 李家村[大塘] — 街头墟 — 潭基 — 芦苞汽车站 — 成功路 — 多正化工 — 芦苞工业园 — 博德 — 大岗 — 院头路口 — 造纸厂 — 南边 — 侨鑫生态园 — 宝月 — 樟山 — 南丰路 — 伏户 — 三水中学 — 欧村 — 三水汽车站 (28站)
去程: 三水汽车站 — 欧村 — 三水中学 — 伏户 — 南丰路 — 樟山 — 宝月 — 侨鑫生态园 — 南边敬老院 — 广成铝业 — 博德 — 芦苞工业园 — 多正化工 — 成功路 — 芦苞汽车站 — 潭基 — 街头墟 — 李家村[大塘] — 新岗村 — 大塘镇政府 — 大布沙 — 大塘汽车站 — 油金桥 — 噉咀 — 塘排 — 九龙岗 — 南山工业园 — 迳口客运站 — 天桥 — 西平 — 九道谷 — 择善 (32站)
回程: 择善 — 九道谷 — 西平 — 天桥 — 迳口客运站 — 南山工业园 — 九龙岗 — 塘排 — 噉咀 — 油金桥 — 大塘汽车站 — 大布沙 — 大塘镇政府 — 新岗村 — 李家村[大塘] — 街头墟 — 潭基 — 芦苞汽车站 — 成功路 — 多正化工 — 芦苞工业园 — 博德 — 广成铝业 — 南边敬老院 — 侨鑫生态园 — 宝月 — 樟山 — 南丰路 — 伏户 — 三水中学 — 欧村 — 三水汽车站 (32站)
去程: 佛山汽车站 — 佛山大桥(乐安) — 机场路口 — 谢边 — 太平村 — 大沥汽车客运站 — 松岗公安分局 — 官窑车站 — 三江圩 — 乐平工业园 — 乐平汽车站 — 乐平镇政府 — 大旗头村 — 范湖市场 — 芦苞汽车站 — 大塘镇政府 — 大布沙 — 大塘汽车站 — 迳口客运站 (19站)
回程: 迳口客运站 — 大塘汽车站 — 大布沙 — 大塘镇政府 — 芦苞汽车站 — 范湖市场 — 大旗头村 — 乐平镇政府 — 乐平汽车站 — 乐平工业园 — 三江圩 — 官窑车站 — 松岗公安分局 — 大沥汽车客运站 — 太平村 — 谢边 — 机场路口 — 佛山大桥(乐安) — 佛山汽车站 (19站)