去程: 梅桥乡政府 — 崔家洼 — 崔小圩子 — 曹台 — 华圩村 — 吕巷 — 苗台村 — 王家岗 — 裔湾村 — 王小沟 — 陈郢 — 桃园 — 金台 — 张台 — 红旗桥 — 小蚌埠镇 — 朝阳路淮河大桥 — 淮河路 — 二号码头 (19站)
回程: 二号码头 — 淮河路 — 朝阳路淮河大桥 — 小蚌埠镇 — 红旗桥 — 张台 — 金台 — 桃园 — 陈郢 — 王小沟 — 裔湾村 — 王家岗 — 苗台村 — 吕巷 — 华圩村 — 曹台 — 崔小圩子 — 崔家洼 — 梅桥乡政府 (19站)
去程: 王小沟(裔湾) — 陈郢 — 桃园 — 金台村 — 红旗桥 — 菜场 — 小蚌埠镇政府 — 高庵 — 方沟 — 解放路淮河公路大桥 — 市交通局 — 解放路 — 九中 — 解放二路 — 交通路 — 国强路市场 — 火车站 (17站)
回程: 火车站 — 国强路市场 — 交通路 — 解放二路 — 九中 — 解放路 — 市交通局 — 解放路淮河公路大桥 — 方沟 — 高庵 — 小蚌埠镇政府 — 菜场 — 红旗桥 — 金台村 — 桃园 — 陈郢 — 王小沟(裔湾) (17站)