去程: 黄冈车站 — 联饶 — 高厝埔 — 安民 — 新塘 — 新圩路口 — 文祠 — 溪口 — 坪溪 — 荔林 — 浮山 — 浮滨 — 溪楼 — 虎头山 — 寨上 — 大榕 — 五址 (17站)
回程: 五址 — 大榕 — 寨上 — 虎头山 — 溪楼 — 浮滨 — 浮山 — 荔林 — 坪溪 — 溪口 — 文祠 — 新圩路口 — 新塘 — 安民 — 高厝埔 — 联饶 — 黄冈车站 (17站)
去程: 黄冈车站 — 联饶 — 高厝埔 — 安民 — 新塘 — 新圩路口 — 文祠 — 溪口 — 坪溪 — 荔林 — 浮山 — 浮滨 — 溪楼 — 虎头山 — 寨上 — 大榕 — 五址 (17站)
回程: 五址 — 大榕 — 寨上 — 虎头山 — 溪楼 — 浮滨 — 浮山 — 荔林 — 坪溪 — 溪口 — 文祠 — 新圩路口 — 新塘 — 安民 — 高厝埔 — 联饶 — 黄冈车站 (17站)