长春公交 231路
去程: 奔驰路 — 一汽七号门 — 吉大四院 — 锦城大街 — 一汽交警队 — 越野路 — 文明路 — 文光路 — 长青路 — 花园酒店 — 汽研 — 春城大街 — 创业广场 — 汽贸城 — 锦阳路 — 景阳广场 — 市政协 — 丰盛园 — 皓月大路 — 阳光路 — 青普桥 — 新竹路 — 花园小区 — 客车新区 — 青林路 — 青冈路 — 花莲路 — 车轮厂宿舍 — 车轮厂 — 东田青年城 — 宽城交警队 — 基隆北街 — 北环城路 — 雁鸣湖山庄 (34站)
回程: 雁鸣湖山庄 — 北环城路 — 基隆北街 — 宽城交警队 — 东田青年城 — 车轮厂 — 车轮厂宿舍 — 青冈路 — 青林路 — 客车新区 — 花园小区 — 新竹路 — 青普桥 — 阳光路 — 皓月大路 — 丰盛园 — 市政协 — 市人大 — 景阳广场 — 锦阳路 — 汽贸城 — 创业广场 — 春城大街 — 汽研 — 花园酒店 — 长青路 — 文光路 — 文明路 — 越野路 — 锦城大街 — 吉大四院 — 一汽七号门 — 奔驰路 (33站)
备注信息:
无