去程: 同安汽车站 — 祥桥路口 — 安溪路口 — 第二外国语学校 — 芸溪居住公园 — 坑仔口 — 崎坑桥 — 花厝 — 云洋 — 云埔 — 沃溪 — 井内 (12站)
回程: 井内 — 沃溪 — 云埔 — 云洋 — 花厝 — 崎坑桥 — 坑仔口 — 芸溪居住公园 — 第二外国语学校 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站 (12站)
去程: 同安汽车站 — 祥桥路口 — 安溪路口 — 第二外国语学校 — 芸溪居住公园 — 坑仔口 — 崎坑桥 — 花厝 — 云洋 — 云埔 — 沃溪 — 井内 (12站)
回程: 井内 — 沃溪 — 云埔 — 云洋 — 花厝 — 崎坑桥 — 坑仔口 — 芸溪居住公园 — 第二外国语学校 — 安溪路口 — 祥桥路口 — 同安汽车站 (12站)