去程: 西站公交站 — 大丰桥 — 西马路 — 铃铛阁 — 康华里 — 西关大街 — 瑞德里 — 西市大街 — 南丰路 — 清新园 — 义兴南里 — 南丰里 — 世通大厦 — 卧龙里 — 传染病医院 — 天拖 — 天拖大楼 — 王顶堤立交桥 — 迎水东里 — 理工大学 — 观园公寓 — 居华里 — 天华里 — 华苑雅士道 — 中孚路 — 地华里 — 华苑西路 (27站)
回程: 华苑西路 — 地华里 — 中孚路 — 华苑雅士道 — 天华里 — 居华里 — 观园公寓 — 理工大学 — 迎水东里 — 王顶堤立交桥 — 天拖大楼 — 天拖 — 传染病医院 — 卧龙里 — 世通大厦 — 南丰里 — 义兴南里 — 清新园 — 南丰路 — 西市大街 — 瑞德里 — 西关大街 — 康华里 — 铃铛阁 — 先春园 — 大丰桥 — 西站公交站 (27站)
去程: 理工大学主校区 — 理工大学主校区东门 — 秀川路 — 阳光100 — 观园公寓 — 理工大学 — 迎水东里 — 王顶堤立交桥 — 天拖大楼南 — 天拖 — 传染病医院 — 卧龙里 — 世通大厦 — 南丰里 — 义兴南里 — 清新园 — 南开三马路 — 今晚报大厦 — 海光寺 — 升安大街 — 南门外大街 — 南市食品街 — 鼓楼东 — 城厢东路 — 北门 — 估衣街 — 新三条石大街 — 小伙巷 — 西站公交站 (29站)
回程: 西站公交站 — 小伙巷 — 新三条石大街 — 北门 — 城厢东路 — 鼓楼东 — 南市食品街 — 南门外大街 — 升安大街 — 海光寺 — 今晚报大厦 — 南开三马路 — 清新园 — 义兴南里 — 南丰里 — 世通大厦 — 卧龙里 — 传染病医院 — 天拖 — 天拖大楼南 — 王顶堤立交桥 — 迎水东里 — 理工大学 — 观园公寓 — 阳光100 — 秀川路 — 理工大学主校区东门 — 理工大学主校区 (28站)