去程: 下王家 — 朋立 — 景尔屯 — 工人村 — 望水台 — 望水台药房 — 白塔造纸 — 造纸 — 纸机 — 永佳汽缸厂 — 药机 — 站前 (12站)
回程: 站前 — 药机 — 永佳汽缸厂 — 纸机 — 造纸 — 白塔造纸 — 望水台药房 — 望水台 — 工人村 — 景尔屯 — 朋立 — 下王家 (12站)
去程: 下王家 — 朋立 — 景尔屯 — 工人村 — 望水台 — 望水台药房 — 白塔造纸 — 造纸 — 纸机 — 永佳汽缸厂 — 药机 — 站前 (12站)
回程: 站前 — 药机 — 永佳汽缸厂 — 纸机 — 造纸 — 白塔造纸 — 望水台药房 — 望水台 — 工人村 — 景尔屯 — 朋立 — 下王家 (12站)