去程: 湘城 — 湘园 — 思贤家园 — 阳澄湖镇政府 — 西院村南 — 清水港桥西 — 枪堂 — 圩东 — 保圩 — 雪泾 — 胜昌化纤 — 场角村 — 中国珍珠宝石城 — 珍珠湖公园 — 渭塘二中 — 珠宝苑 — 渭塘中学 — 渭塘镇政府 — 渭塘 — 渭南路 — 娄泾 — 叠柚桥 — 老卜桥 — 富民工业区 — 朱泾 — 胡巷 — 大湾桥 — 蠡口热电厂 — 蠡东 — 十六亩塘桥 — 蠡口 — 上声电子 — 蠡口栈条港桥 — 金源路 — 锦绣江南 — 相城区人民医院西 — 大富豪 — 陆慕 — 宋泾桥北 — 宋泾桥南 — 南巷 — 洋泾塘 — 洋泾塘桥西 — 人民路城北东路南 — 汽车北站首末站 (45站)
回程: 汽车北站首末站 — 人民路苏站路北 — 人民路城北东路南 — 万达广场南 — 洋泾塘桥西 — 洋泾塘 — 南巷 — 宋泾桥南 — 宋泾桥北 — 陆慕 — 大富豪 — 相城区人民医院西 — 锦绣江南 — 金源路 — 蠡口栈条港桥 — 上声电子 — 蠡口 — 十六亩塘桥 — 蠡东 — 蠡口热电厂 — 大湾桥 — 胡巷 — 朱泾 — 富民工业区 — 老卜桥 — 叠柚桥 — 娄泾 — 渭南路 — 渭塘 — 渭塘镇政府 — 渭塘中学 — 珠宝苑 — 渭塘二中 — 珍珠湖公园 — 中国珍珠宝石城 — 场角村 — 胜昌化纤 — 雪泾 — 保圩 — 圩东 — 枪堂 — 清水港桥西 — 西院村南 — 阳澄湖镇政府 — 思贤家园 — 湘园 — 湘城 (47站)
去程: 京沪高铁苏州北站 — 顾埂上 — 姚家里 — 拾联 — 木桥头 — 陈家庄东 — 骑河村 — 渭塘实验小学南 — 渭塘赵家浜桥 — 玉盘路渭月街北 — 珍珠湖公园 — 中国珍珠宝石城 — 场角村 — 胜昌化纤 — 北雪泾寺南 — 湘渭路 — 凤凰泾村 — 界泾 — 常南村 — 吴塔 — 杨园大桥 — 张港泾 — 金翔纺织 — 吕舍路口 — 辛中村委会 — 辛庄镇 — 辛庄活动中心 — 辛庄镇政府 — 辛庄卫生院 — 光华工业园 — 薛家桥 — 常盛 — 辛庄客运站 (33站)
回程: 辛庄客运站 — 常盛 — 薛家桥 — 光华工业园 — 辛庄卫生院 — 辛庄镇政府 — 辛庄活动中心 — 辛庄镇 — 辛中村委会 — 吕舍路口 — 金翔纺织 — 张港泾 — 杨园大桥 — 吴塔 — 常南村 — 界泾 — 凤凰泾村 — 湘渭路 — 北雪泾寺南 — 胜昌化纤 — 场角村 — 中国珍珠宝石城 — 珍珠湖公园 — 玉盘路渭月街北 — 渭塘赵家浜桥 — 渭塘实验小学南 — 骑河村 — 陈家庄东 — 木桥头 — 拾联 — 姚家里 — 顾埂上 — 京沪高铁苏州北站 (33站)