去程: 安徽财贸学院 — 幸福大街 — 紫翡路口 — 翡翠湖 — 合工大新区 — 群英 — 丹霞西路 — 繁翡路口 — 徽园 — 明珠广场(金寨南路) — 芙莲站 — 芙蓉路公交站 — 何祠堂 — 李小郢 — 枣庙 — 海恒社区 — 葛小郢 — 南湖春城 — 医药产业园 — 康利园 — 习锦路口 — 清潭路 — 滨湖前城 — 新年村 (24站)
回程: 新年村 — 滨湖前城 — 清潭路 — 习锦路口 — 康利园 — 医药产业园 — 南湖春城 — 葛小郢 — 海恒社区 — 枣庙 — 李小郢 — 何祠堂 — 芙蓉路公交站 — 芙莲站 — 明珠广场(金寨南路) — 徽园 — 繁翡路口 — 丹霞西路 — 群英 — 合工大新区 — 翡翠湖 — 紫翡路口 — 幸福大街 — 安徽财贸学院 (24站)
去程: 安徽财贸学院 — 幸福大街 — 安大新区 — 竹西村 — 芙蓉西区 — 容成路 — 建国迎宾馆 — 云外路 — 大学城 — 翡翠公园 — 石松路口 — 繁松路口 — 六十八中 — 翠微北区 — 市口腔医院 — 朝霞社区 — 东海花园 — 芙松路口 — 芙莲站 — 芙蓉路公交站 (20站)
回程: 芙蓉路公交站 — 芙莲站 — 芙松路口 — 东海花园 — 朝霞社区 — 市口腔医院 — 翠微北区 — 六十八中 — 繁松路口 — 石松路口 — 翡翠公园 — 大学城 — 云外路 — 建国迎宾馆 — 容成路 — 芙蓉西区 — 竹西村 — 安大新区 — 幸福大街 — 安徽财贸学院 (20站)
去程: 滨湖寿春中学 — 庐州大道 — 天山路口 — 广西路口 — 滨湖世纪城 — 四十六中 — 新年村 — 布水路口 — 沈河 — 玉屏路口 — 天都路口 — 锦绣紫云花园 — 紫莲路口 — 建工学院南门 — 青鸾路口 — 蓬莱路口(601蓬莱路) — 桃源路口(601紫云路) — 青龙潭路口 — 长安萨尔斯堡花园 — 三联学院 — 紫翡路口 — 幸福大街 — 安大新区 (23站)
回程: 安大新区 — 幸福大街 — 紫翡路口 — 三联学院 — 长安萨尔斯堡花园 — 青龙潭路口 — 桃源路口(601紫云路) — 蓬莱路口(601蓬莱路) — 青鸾路口 — 建工学院南门 — 紫莲路口 — 锦绣紫云花园 — 天都路口 — 玉屏路口 — 沈河 — 布水路口 — 新年村 — 四十六中 — 滨湖世纪城 — 广西路口 — 天山路口 — 庐州大道 — 滨湖寿春中学 (23站)