香港公交站点: A B C D E F G H J K L M N P Q R S T W X Y Z 0
香港公交线路: 地铁线路 轻铁线路 港岛巴士线路 九龙及新界巴士线路 过海隧道巴士线路 机场及北大屿山对外巴士线路 大屿山岛内及南大屿山对外巴士线路 港岛专线小巴线路 九龙专线小巴线路
途径“协同中学[大坑东道]”的公交线路
去程: 泽安邨总站 — 石硖尾消防局 — 昌田楼 — 白田邨第9座 — 白田邨安田楼 — 石硖尾邨34座 — 石硖尾商场[巴域街] — 石硖尾铁路站 — 大坑西邨民乐楼 — 协同中学[大坑东道] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 花墟公园[界限街] — 明爱宾馆 — 伯爵街 — 喇沙书院 — 兰开夏道 — 书院道 — 狮子石道[衙前围道] — 南角道[衙前围道] — 打鼓岭道 — 东头邨总站 (21站)
回程: 东头邨总站 — 东头邨盈东楼 — 东正道 — 富豪东方酒店[沙埔道] — 南角道[衙前围道] — 福佬村道[衙前围道] — 书院道 — 牛津道 — 九龙塘会 — 基堤道 — 大坑东游乐场[大坑东道] — 协同中学[大坑东道] — 石硖尾铁路站 — 石硖尾邨20座 — 石硖尾邨23座 — 白田邨安田楼 — 白田邨泽田楼 — 白田邨富田楼 — 石硖尾消防局 — 泽安邨总站 (20站)
去程: 牛头角总站 — 淘大花园 — 启业邨 — 彩虹邨红萼楼 — 新蒲岗四美街 — 黄大仙警署 — 彩虹道游乐场 — 新蒲岗宁远街 — 富豪东方酒店[太子道西] — 福佬村道[太子道西] — 喇沙利道 — 圣德肋撒堂 — 基提道 — 大坑东游乐场[大坑东道] — 协同中学[大坑东道] — 石硖尾铁路站 — 石硖尾邨20座 — 深水埗邮政局 — 营盘街[元州街] — 永隆街[元州街] — 元州商场 — 长沙湾邮政局 — 长沙湾长荔街 — 甘泉街总站 (24站)
回程: 甘泉街总站 — 通州西街[青山道] — 光昌街[青山道] — 昌华街[青山道] — 永隆街[青山道] — 东沙岛街[青山道] — 宝血医院 — 石硖尾邨29座 — 石硖尾铁路站 — 大坑西邨民乐楼 — 协同中学[大坑东道] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 花墟公园[界限街] — 明爱宾馆 — 碧华花园 — 圣德肋撒医院[界限街] — 侯王道 — 富豪东方酒店[太子道东] — 王仲铭中学 — 启德花园 — 黄大仙警署 — 新蒲岗四美街 — 彩虹邨金碧楼 — 启业邨 — 淘大花园 — 牛头角总站 (26站)
去程: 如心广场总站 — 荃湾大河道 — 荃湾众安街 — 大窝口铁路站[青山公路] — 葵涌公立学校 — 葵俊苑 — 新葵兴花园[葵涌道] — 葵芳邨 — 葵涌道荔景邨 — 美孚铁路站 — 通州西街[青山道] — 光昌街[青山道] — 昌华街[青山道] — 永隆街[青山道] — 东沙岛街[青山道] — 宝血医院 — 石硖尾邨29座 — 石硖尾铁路站 — 大坑西邨民乐楼 — 协同中学[大坑东道] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 花墟公园[界限街] — 明爱宾馆 — 碧华花园 — 圣德肋撒医院[界限街] — 狮子石道[太子道西] — 富豪东方酒店[太子道东] — 誉港湾[太子道东] — 采颐花园 — 坪石邨 — 启业邨 — 九龙湾铁路站 — 牛头角下邨[观塘道] — 观塘道休憩处 — 创纪之城 — 观塘市中心 — 观塘开源道 — 观塘伟乐街 — 丽港中心 — 丽港城商场 — 丽港城总站 (41站)
回程: 丽港城总站 — 丽港中心 — 观塘伟乐街 — 观塘码头 — 敬业街 — 观塘骏业里 — 创纪之城 — 观塘定富街 — 牛头角下邨[观塘道] — 德福花园[观塘道] — 九龙湾铁路站 — 启业邨 — 丽晶花园(彩虹交汇处) — 采颐花园 — 誉港湾[太子道东] — 富豪东方酒店[太子道西] — 福佬村道[太子道西] — 喇沙利道 — 圣德肋撒堂 — 基堤道 — 大坑东游乐场[大坑东道] — 协同中学[大坑东道] — 石硖尾铁路站 — 石硖尾邨20座 — 北河街[元州街] — 营盘街[元州街] — 永隆街[元州街] — 元州商场 — 长沙湾径 — 美孚铁路站 — 葵涌交汇处 — 葵涌道荔景邨 — 葵芳广场 — 光辉围 — 葵涌健全街 — 大窝口铁路站[青山公路] — 荃湾众安街 — 荃湾大河道 — 如心广场总站 (39站)
去程: 坚尼地城 — 西市街 — 士美菲路 — 西祥街[坚尼地城海旁] — 皇后大道西 — 山道[德辅道西] — 均益大厦第二期 — 西港中心 — 正街[德辅道西] — 威利麻街 — 修打兰街[德辅道西] — 林士街[德辅道中] — 砵典乍街[德辅道中] — 皇后像广场[德辅道中] — 统一中心(金钟站) — 熙信大厦 — 入境事务大楼 — 湾仔码头总站 — 湾仔训练池 — 海底隧道 — 拔萃女书院 — 油麻地众坊街 — 油麻地碧街 — 旺角奶路臣街 — 港九潮州公学 — 伊利沙伯中学 — 太子铁路站[通菜街] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 协同中学[大坑东道] — 石硖尾铁路站 — 白田街 — 昌田楼 — 白田巴士总站 (33站)
回程: 白田巴士总站 — 白田邨泽田楼 — 黄棣珊纪念中学 — 石硖尾邨 — 石硖尾铁路站 — 大坑西邨民乐楼 — 协同中学[大坑东道] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 励德街 — 协和小学 — 旺角水渠道 — 旺角铁路站[弥敦道] — 旺角山东街 — 旺角登打士街 — 油麻地文明里 — 劳资审裁处 — 漆咸道北牲口站 — 海底隧道 — 伊利莎伯大厦(海底隧道香港出口) — 旧湾仔警署 — 卢押道[告士打道] — 分域街[轩尼诗道] — 太古广场 — 中银大厦 — 置地广场 — 中环街市[域多利皇后街] — 威灵顿街 — 荷李活华庭[皇后大道中] — 上环文娱中心 — 帝后华庭[皇后大道西] — 正街[皇后大道西] — 朝光街 — 石塘咀市政大厦 — 石塘咀[皇后大道西] — 山市街 — 联邦新楼 — 加惠民道 — 坚尼地城 (38站)
环形车: 又一村总站(又一城) — 又一居18座 — 又一村花园 — 雀桥街 — 礼贤会九龙堂 — 花墟公园[界限街] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 协同中学[大坑东道] — 石硖尾铁路站 — 石硖尾邨20座 — 石硖尾商场[巴域街] — 石硖尾铁路站 — 大坑东邨东龙楼 — 协同中学[大坑东道] — 大坑东游乐场[大坑东道] — 丹桂路 — 牡丹路 — 雀桥街 — 又一村花园 — 又一居18座 — 赛马会环保楼 — 又一村总站(又一城) (22站)