去程: 御温泉 — 斗门财所 — 南门 — 竹坑 — 斗门镇交警 — 艺匠家居 — 龙山工业区 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸大厦 — 银城酒店 — 尖峰花园 — 农业银行 — 龙珠花园 — 中兴南 — 尖峰 — 尖峰山 — 斗门行政中心 — 鳄鱼岛 — 白藤湖 — 湖中湖花园 — 东方威尼斯 — 德昌盛景 — 万威美地 — 西江月花园 — 白藤二路口 — 白藤头 — 湖心路口 — 鹤洲北 — 鹤洲东 — 灯笼路口 — 珠海大桥西 — 珠海大桥东 — 均昌 — 广昌 — 翠湾 — 公交信禾物流 — 广生 — 珠光汽车公司 — 蓝溪枫景 — 南屏水库 — 公交柏宁 — 南屏中学 — 南泉路口 — 南屏街口 — 北山 — 华发新城 — 银石雅园 — 兰埔 — 隧道南 — 柠溪 — 香宁花园 — 南香里(妇幼保健院) — 南坑 — 香洲总站 (70站)
回程: 香洲总站 — 南坑 — 南香里(妇幼保健院) — 香宁花园 — 柠溪 — 隧道南 — 兰埔 — 银石雅园 — 前山桥东 — 华发新城 — 北山 — 南屏街口 — 南泉路口 — 南屏中学 — 公交柏宁 — 南屏水库 — 蓝溪枫景 — 珠光汽车公司 — 广生 — 公交信禾物流 — 翠湾 — 广昌 — 均昌 — 珠海大桥东 — 珠海大桥西 — 灯笼路口 — 鹤洲东 — 鹤洲北 — 湖心路口 — 白藤头 — 白藤二路口 — 西江月花园 — 万威美地 — 德昌盛景 — 东方威尼斯 — 湖中湖花园 — 白藤湖 — 鳄鱼岛 — 斗门行政中心 — 尖峰山 — 尖峰 — 中兴南 — 龙珠花园 — 农业银行 — 尖峰花园 — 银城酒店 — 井岸大厦 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 龙山工业区 — 艺匠家居 — 斗门镇交警 — 竹坑 — 南门 — 斗门财所 — 御温泉 (71站)
去程: 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸大厦 — 银城酒店 — 尖峰花园 — 农业银行 — 龙珠花园 — 中兴南 — 尖峰 — 尖峰山 — 斗门行政中心 — 鳄鱼岛 — 白藤湖 — 湖中湖花园 — 东方威尼斯 — 德昌盛景 — 万威美地 — 西江月花园 — 白藤二路口 — 城南派出所 — 城南市场 (28站)
回程: 城南市场 — 城南派出所 — 白藤二路口 — 西江月花园 — 万威美地 — 德昌盛景 — 东方威尼斯 — 湖中湖花园 — 白藤湖 — 鳄鱼岛 — 斗门行政中心 — 尖峰山 — 尖峰 — 中兴南 — 龙珠花园 — 农业银行 — 尖峰花园 — 银城酒店 — 井岸大厦 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 (28站)
环形车: 井岸 — 井岸大厦 — 井湾路北 — 斗门交通局 — 斗门供电局 — 井湾路中 — 井岸镇府 — 坭湾市场 — 金湾市场 — 东风北 — 新堂制衣厂 — 新堂 — 新堂市场 — 新青科技园(新堂路) — 山水花城 — 超毅电子厂 — 西埔明珠广场 — 西埔市场 — 草蓢路口 — 新徽实验学校 — 南旺小区(新堂路) — 东澳村(新堂路) — 东澳西 — 乾务中心小学 — 乾东村口 — 乾务街口 — 乾务饼厂 — 乾务卫生院 — 乾务敬老院 — 乾务糖厂 — 杭萧钢构 — 乾务消防队 — 荔山砖厂 — 荔山东 — 荔山 — 荔山西 — 骏德电业 — 荔山村口 — 五山中心小学 — 南山村口 — 沙龙新村 — 五山沙龙 — 三里 — 五山卫生院 — 五山中学 — 乾务奶牛场 — 五山糖厂 — 龙山 — 明智工业园 — 马山东 — 马山市场 — 马山旧车站 — 沿山仔 — 新立科技 — 联业工业区 — 夏村南 — 夏村 — 联业生活区 — 网山 — 大洋山 — 大濠冲路口 — 大濠冲 — 小濠冲西 — 小濠冲 — 田岩 — 建宏陶瓷厂 — 竹坑 — 南门 — 斗门镇 — 斗门镇卫生院 — 斗门村 — 金星花园 — 狮子头 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸 (88站)
环形车: 井岸 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 狮子头 — 金星花园 — 斗门村 — 斗门镇卫生院 — 斗门镇 — 南门 — 竹坑 — 建宏陶瓷厂 — 田岩 — 小濠冲 — 小濠冲西 — 大濠冲 — 大濠冲路口 — 大洋山 — 网山 — 联业生活区 — 夏村 — 夏村南 — 联业工业区 — 新立科技 — 沿山仔 — 马山旧车站 — 马山市场 — 马山东 — 明智工业园 — 龙山 — 五山糖厂 — 乾务奶牛场 — 五山中学 — 五山卫生院 — 三里 — 五山沙龙 — 沙龙新村 — 南山村口 — 五山中心小学 — 荔山村口 — 骏德电业 — 荔山西 — 荔山 — 荔山东 — 荔山砖厂 — 乾务消防队 — 杭萧钢构 — 乾务糖厂 — 乾务敬老院 — 乾务卫生院 — 乾务饼厂 — 乾务街口 — 乾东村口 — 乾务中心小学 — 东澳西 — 东澳村(新堂路) — 南旺小区(新堂路) — 新徽实验学校 — 草蓢路口 — 西埔市场 — 西埔明珠广场 — 超毅电子厂 — 山水花城 — 新青科技园(新堂路) — 新堂市场 — 新堂 — 新堂制衣厂 — 东风北 — 金湾市场 — 坭湾市场 — 井岸镇府 — 井湾路中 — 斗门供电局 — 斗门交通局 — 井湾路北 — 井岸大厦 — 井岸 (88站)
去程: 井岸 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 龙山工业区 — 艺匠家居 — 巨海科技 — 怡馨园 — 龙山二路中 — 中润集团 — 金嘉翼公司 — 大濠冲路口 — 意多傢私 — 大濠冲村口 — 西部沿海入口 — 七星 — 三村工业园 — 正业 — 新虹环保 (33站)
回程: 新虹环保 — 正业 — 三村工业园 — 七星 — 西部沿海入口 — 大濠冲村口 — 意多傢私 — 大濠冲路口 — 金嘉翼公司 — 中润集团 — 龙山二路中 — 怡馨园 — 巨海科技 — 艺匠家居 — 龙山工业区 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸 (33站)
去程: 井岸 — 新鸿酒店 — 北澳市场 — 工业大道中 — 工业大道北 — 黄杨大道东 — 西湾东 — 西湾小学 — 西湾 — 斗门一中 — 林场 — 石门坑 — 金台寺 — 东兴 — 排山 — 田边 — 八甲 — 汉坑村口 — 斗门大道口 — 龙濠路南 — 龙山二路中 — 怡馨园 — 龙山社区 — 龙山大道北 — 濠冲路口 — 斗门镇卫生院 — 斗门镇 — 南门 (28站)
回程: 南门 — 斗门镇 — 斗门镇卫生院 — 濠冲路口 — 龙山大道北 — 龙山社区 — 怡馨园 — 龙山二路中 — 龙濠路南 — 斗门大道口 — 汉坑村口 — 八甲 — 田边 — 排山 — 东兴 — 金台寺 — 石门坑 — 林场 — 斗门一中 — 西湾 — 西湾小学 — 西湾东 — 黄杨大道东 — 工业大道北 — 工业大道中 — 北澳市场 — 新鸿酒店 — 井岸 (28站)