去程: 嘉兴汽车北站 — 穆湖小学 — 三元路 — 建国北路 — 凌塘路 — 凌新路口 — 城东路公交站 — 二环东路 — 张字宇村 — 塘汇 — 红旗 — 七星 — 东风(大树) — 七星收费站 — 东进 — 六丰 — 三里 — 联丰 — 庄港 — 嘉善家具市场 — 嘉善车城 — 牛桥(木材市场) — 南暑 — 康明路口 — 干窑 — 北环桥 — 幸福桥 — 范泾 — 西塘大桥 — 翠南村(假日酒店) — 西塘古镇 (31站)
回程: 西塘古镇 — 翠南村(假日酒店) — 西塘大桥 — 范泾 — 幸福桥 — 北环桥 — 干窑 — 康明路口 — 南暑 — 牛桥(木材市场) — 嘉善车城 — 嘉善家具市场 — 庄港 — 联丰 — 三里 — 六丰 — 东进 — 七星收费站 — 东风(大树) — 七星 — 红旗 — 塘汇 — 张字宇村 — 二环东路 — 城东路公交站 — 凌新路口 — 凌塘路 — 建国北路 — 三元路 — 穆湖小学 — 嘉兴汽车北站 (31站)