去程: 小店(人民北路) — 小店(人民南路) — 蓝天市场 — 114小区 — 巩家堡 — 大村 — 贾家寨 — 孙家寨 — 东蒲村 — 西蒲村 — 南蒲村 — 东草寨 — 西草寨 — 大昌汽修学校 — 监军庄 — 西柳林 — 刘家堡 — 河滩 — 东里解 — 洛阳 — 南马 — 王吴 (22站)
回程: 王吴 — 南马 — 洛阳 — 东里解 — 河滩 — 刘家堡 — 西柳林 — 监军庄 — 大昌汽修学校 — 西草寨 — 东草寨 — 南蒲村 — 西蒲村 — 东蒲村 — 孙家寨 — 贾家寨 — 大村 — 巩家堡 — 114小区 — 蓝天市场 — 小店(人民南路) — 小店(人民北路) (22站)