去程: 黄泥头 — 何家桥B站 — 何家桥A站 — 茅家畈 — 曹家岭 — 新厂 — 樟树下 — 陶机 — 里村 — 马鞍山 — 人民广场 — 医药公司 — 南门头 — 邮电大楼 — 鹏程宾馆 — 市容局 — 交警支队 — 枫树山 — 教育小区 — 高专 — 豪德广场 — 办证大厅 — 华意 — 第一塑料厂 — 华风瓷厂 — 昌江一中 — 吕蒙 (27站)
回程: 吕蒙 — 昌江一中 — 华风瓷厂 — 第一塑料厂 — 华意 — 办证大厅 — 豪德广场 — 高专 — 教育小区 — 枫树山 — 交警支队 — 市容局 — 鹏程宾馆 — 市人大 — 南门头 — 景德商厦 — 人民广场 — 马鞍山 — 里村 — 陶机 — 樟树下 — 陶瓷工艺美院 — 新厂 — 曹家岭 — 茅家畈 — 何家桥A站 — 何家桥B站 — 黄泥头 (28站)
去程: 昌江广场 — 林荫路 — 新厂 — 樟树下 — 陶机 — 里村 — 马鞍山(火车站) — 人民广场 — 医药公司 — 南门头 — 邮电大楼 — 梅苑 — 十一小学 — 地税局 — 人民公园 — 西客站 — 中国陶瓷城 — 迎宾大道 — 神火 — 象山 — 石岭村 — 罗家滩 — 新村 — 洪源镇 — 金三角 (25站)
回程: 金三角 — 洪源镇 — 新村 — 罗家滩 — 石岭村 — 象山 — 神火 — 迎宾大道 — 中国陶瓷城 — 西客站 — 人民公园 — 地税局 — 十一小学 — 市人大 — 南门头 — 景德商厦 — 人民广场 — 马鞍山(火车站) — 里村 — 陶机 — 樟树下 — 陶瓷工艺美院 — 林荫路 — 昌江广场 (24站)
去程: 里村 — 新桥 — 人民广场 — 医药公司 — 南门头 — 邮电大楼 — 梅苑 — 十一小学 — 地税局 — 人民公园 — 西客站 — 中国陶瓷城 — 迎宾大道 — 神火 — 石岭 — 800库 — 玉字亭 — 金岭大道 — 营盘山 — 查家坂 — 罗家 — 罗家a站 — 考验中心 — 枫林湖 — 六村 — 先锋 — 交警洪源中队 — 高墩庙 (28站)
回程: 高墩庙 — 交警洪源中队 — 先锋 — 六村 — 枫林湖 — 考验中心 — 罗家a站 — 罗家 — 查家坂 — 营盘山 — 金岭大道 — 玉字亭 — 800库 — 石岭 — 神火 — 迎宾大道 — 中国陶瓷城 — 西客站 — 人民公园 — 地税局 — 十一小学 — 梅苑 — 市人大 — 南门头 — 景德商厦 — 人民广场 — 马鞍山 — 里村 (28站)
去程: 火车站 — 浙江商城 — 广场南路(沃尔玛) — 人民广场 — 医药公司(景德商厦) — 南门头 — 邮电大楼(市人大) — 梅苑 — 十一小学 — 地税局 — 人民公园 — 西客站 — 中国陶瓷城 — 迎宾大道 — 神火 — 石岭 — 八00库 — 玉字亭 — 莹盘山 — 宝石小学 — 唐英大道路口 — 法蓝瓷实业有限公司 (22站)
回程: 法蓝瓷实业有限公司 — 唐英大道路口 — 宝石小学 — 莹盘山 — 玉字亭 — 八00库 — 石岭 — 神火 — 迎宾大道 — 中国陶瓷城 — 西客站 — 人民公园 — 地税局 — 十一小学 — 梅苑 — 邮电大楼(市人大) — 南门头 — 医药公司(景德商厦) — 人民广场 — 广场南路(沃尔玛) — 浙江商城 — 火车站 (22站)
去程: 火车站 — 浙江商城 — 广场南路(沃尔玛) — 人民广场 — 医药公司(景德商厦) — 南门头 — 邮电大楼(市人大) — 梅苑 — 十一小学 — 地税局 — 人民公园 — 西客站 — 中国陶瓷城 — 迎宾大道 — 神火 — 石岭 — 八00库 — 玉字亭 — 莹盘山 — 宝石小学 — 唐英大道路口 — 浮梁县 (22站)
回程: 浮梁县 — 唐英大道路口 — 宝石小学 — 莹盘山 — 玉字亭 — 八00库 — 石岭 — 神火 — 迎宾大道 — 中国陶瓷城 — 西客站 — 人民公园 — 地税局 — 十一小学 — 梅苑 — 邮电大楼(市人大) — 南门头 — 医药公司(景德商厦) — 人民广场 — 广场南路(沃尔玛) — 浙江商城 — 火车站 (22站)
去程: 人民广场 — 马鞍山 — 里村 — 富春花苑 — 樟树下 — 为民瓷厂 — 新厂 — 曹家岭 — 茅家畈 — 何家桥 — 黄泥头 — 地铁 — 耐火器材厂 — 古田小学 — 古田村 — 白虎湾 — 下街 — 湘湖 — 陶院新区 — 乔麦岭 — 辽远 — 七四0厂 (22站)
回程: 七四0厂 — 辽远 — 乔麦岭 — 陶院新区 — 湘湖 — 下街 — 白虎湾 — 古田村 — 古田小学 — 耐火器材厂 — 地铁 — 黄泥头 — 何家桥 — 茅家畈 — 曹家岭 — 为民瓷厂 — 樟树下 — 陶机厂 — 里村 — 马鞍山 — 人民广场 (21站)
去程: 人民广场 — 马鞍山 — 里村 — 富春花苑 — 樟树下 — 陶瓷工艺美院 — 新厂 — 曹家岭 — 茅家畈 — 何家桥 — 黄泥头 — 地铁 — 耐火器材厂 — 古田小学 — 古田村 — 白虎湾 — 下街 — 湘湖 — 陶院新区 — 乔麦岭 — 辽远 — 七四0厂 — 玉田水库 (23站)
回程: 玉田水库 — 七四0厂 — 辽远 — 乔麦岭 — 陶院新区 — 湘湖 — 下街 — 白虎湾 — 古田村 — 古田小学 — 耐火器材厂 — 地铁 — 黄泥头 — 何家桥 — 茅家畈 — 曹家岭 — 为民瓷厂 — 樟树下 — 陶机厂 — 里村 — 马鞍山 — 人民广场 (22站)
去程: 浙江商城 — 广场南路(沃尔玛) — 人民广场 — 马鞍山 — 里村 — 陶机 — 樟树下 — 陶瓷工艺美院 — 二百商场 — 陶瓷学院 — 印机 — 三宝 (12站)
回程: 三宝 — 印机 — 陶瓷学院 — 二百商场 — 陶瓷工艺美院 — 樟树下 — 陶机 — 里村 — 马鞍山 — 人民广场 — 广场南路(沃尔玛) — 浙江商城 (12站)
去程: 中国陶瓷城 — 西客站 — 人民公园 — 地税局 — 十一小学 — 梅苑 — 市人大 — 南门头 — 景德商厦 — 人民广场 — 马鞍山 — 里村 — 富春花苑 — 樟树下 — 为民瓷厂 — 新厂 — 曹家岭 — 茅家畈 — 何家桥 — 黄泥头 — 地铁 — 耐火器材厂 — 古田小学 — 古田村 — 白虎湾 — 下街 — 湘湖 — 陶院新区 — 乔麦岭 (29站)
回程: 乔麦岭 — 陶院新区 — 湘湖 — 下街 — 白虎湾 — 古田村 — 古田小学 — 耐火器材厂 — 地铁 — 黄泥头 — 何家桥 — 茅家畈 — 曹家岭 — 为民瓷厂 — 樟树下 — 陶机厂 — 里村 — 马鞍山 — 人民广场(市妇幼保健院) — 医药公司 — 南门头 — 邮电大楼 — 梅苑 — 十一小学 — 地税局 — 人民公园 — 西客站 — 中国陶瓷城 (28站)
去程: 九九九厂 — 昌河广场 — 塑瓷厂 — 昌江广场 — 一中 — 盐业公司 — 宇宙瓷厂 — 公交公司 — 六中 — 村 — 站前东 — 汽车东站 — 火车站 — 浙江商城 — 广场南沃尔玛 — 人民广场 — 医药公司 — 景德商厦 — 南头 — 市人大 — 昌南大厦 — 枫树山 — 教小区 — 专 — 景德广场 (25站)
回程: 景德广场 — 专 — 教小区 — 枫树山 — 昌南大厦 — 市人大 — 南头 — 景德商厦 — 医药公司 — 人民广场 — 广场南沃尔玛 — 浙江商城 — 火车站 — 汽车东站 — 站前东 — 村 — 六中 — 公交公司 — 宇宙瓷厂 — 盐业公司 — 一中 — 昌江广场 — 塑瓷厂 — 昌河广场 — 九九九厂 (25站)