去程: 昌江广场 — 林荫路 — 新厂 — 樟树下 — 陶机 — 里村 — 马鞍山(火车站) — 人民广场 — 医药公司 — 南门头 — 邮电大楼 — 梅苑 — 十一小学 — 地税局 — 人民公园 — 西客站 — 中国陶瓷城 — 迎宾大道 — 神火 — 象山 — 石岭村 — 罗家滩 — 新村 — 洪源镇 — 金三角 (25站)
回程: 金三角 — 洪源镇 — 新村 — 罗家滩 — 石岭村 — 象山 — 神火 — 迎宾大道 — 中国陶瓷城 — 西客站 — 人民公园 — 地税局 — 十一小学 — 市人大 — 南门头 — 景德商厦 — 人民广场 — 马鞍山(火车站) — 里村 — 陶机 — 樟树下 — 陶瓷工艺美院 — 林荫路 — 昌江广场 (24站)
去程: 里村 — 新桥 — 人民广场 — 医药公司 — 南门头 — 邮电大楼 — 梅苑 — 十一小学 — 地税局 — 人民公园 — 西客站 — 中国陶瓷城 — 迎宾大道 — 神火 — 石岭 — 800库 — 玉字亭 — 金岭大道 — 营盘山 — 查家坂 — 罗家 — 罗家a站 — 考验中心 — 枫林湖 — 六村 — 先锋 — 交警洪源中队 — 高墩庙 (28站)
回程: 高墩庙 — 交警洪源中队 — 先锋 — 六村 — 枫林湖 — 考验中心 — 罗家a站 — 罗家 — 查家坂 — 营盘山 — 金岭大道 — 玉字亭 — 800库 — 石岭 — 神火 — 迎宾大道 — 中国陶瓷城 — 西客站 — 人民公园 — 地税局 — 十一小学 — 梅苑 — 市人大 — 南门头 — 景德商厦 — 人民广场 — 马鞍山 — 里村 (28站)