去程: 滨江车站 — 滨江三村 — 天华广场 — 江阴法院 — 事业中心 — 花园二村 — 花园广场 — 乐天玛特 — 新华路 — 教师新村 — 长江医院 — 澄江街道 — 一中初中部 — 青果路 — 青果花苑 — 平冠桥 — 征存中学 — 环西新村 — 教师二村 — 西园新村 — 璜塘上村 — 通运村 — 食品城 — 江阴学院 (24站)
回程: 江阴学院 — 食品城 — 通运村 — 璜塘上村 — 西园新村 — 教师二村 — 环西新村 — 征存中学 — 平冠桥 — 青果花苑 — 青果路 — 一中初中部 — 澄江街道 — 长江医院 — 教师新村 — 新华路 — 乐天玛特 — 花园广场 — 花园二村 — 事业中心 — 江阴法院 — 天华广场 — 滨江三村 — 滨江车站 (24站)
去程: 城西站 — 夕阳红 — 文富路 — 春申中学 — 西郊 — 西门(刘天华故居) — 兴国公园 — 剪金街 — 剪金新村 — 平冠桥 — 青果花苑 — 长江影剧院 — 绿园新村 — 朝阳关 — 文定菜场 — 延陵路 — 丽都花园 — 大桥菜场 — 移动公司 — 审批中心 — 芙蓉路 — 锦隆小区 — 双牌二村 (23站)
回程: 双牌二村 — 锦隆小区 — 芙蓉路 — 审批中心 — 移动公司 — 大桥菜场 — 丽都花园 — 延陵路 — 文定菜场 — 朝阳关 — 绿园新村 — 长江影剧院 — 青果花苑 — 平冠桥 — 剪金新村 — 剪金街 — 兴国公园 — 西门(刘天华故居) — 西郊 — 春申中学 — 文富路 — 夕阳红 — 城西站 (23站)