途径“麻仓”的公交线路
去程: 大新乡 — 高级中学 — 国税局 — 中国银行 — 发展银行 — 人民广场 — 国土局 — 市交通局 — 粤潮花园 — 信怡园 — 永护路口 — 潮州医院 — 南桥市场 — 糖厂 — 维兰中学 — 韩文公祠 — 桥东医院 — 下津 — 中津 — 麻仓 — 意溪镇政府 — 意溪坝街尾 — 意溪松林古寺 (23站)
回程: 意溪松林古寺 — 意溪坝街尾 — 意溪镇政府 — 麻仓 — 中津 — 下津 — 桥东医院 — 韩文公祠 — 维兰中学 — 糖厂 — 南桥市场 — 潮州医院 — 永护路口 — 信怡园 — 粤潮花园 — 市交通局 — 国土局 — 人民广场 — 发展银行 — 中国银行 — 国税局 — 高级中学 — 大新乡 (23站)
去程: 公共汽车总站 — 保健院 — 金信大厦 — 金都园 — 联通大厦 — 口岸路 — 体育馆 — 邮电局 — 枫春市场 — 春城楼 — 韩景园 — 糖厂 — 维兰中学 — 韩文公祠 — 桥东医院 — 下津 — 中津 — 麻仓 — 东郊 — 意溪 — 黄竹洋 — 乐山 — 橄榄宫 — 河北 — 银潭 — 河塘 — 上珂 — 文祠 — 鸭背 — 小行 — 山羊 — 塘埔 — 狮峰 — 金光 — 归湖 (35站)
回程: 归湖 — 金光 — 狮峰 — 塘埔 — 山羊 — 小行 — 鸭背 — 文祠 — 上珂 — 河塘 — 银潭 — 河北 — 橄榄宫 — 乐山 — 黄竹洋 — 意溪 — 东郊 — 麻仓 — 中津 — 下津 — 桥东医院 — 韩文公祠 — 维兰中学 — 糖厂 — 韩景园 — 春城楼 — 枫春市场 — 邮电局 — 体育馆 — 口岸路 — 联通大厦 — 金都园 — 金信大厦 — 保健院 — 公共汽车总站 (35站)