去程: 凤凰山 — 东湖广场 — 体育场 — 蓬莱公园 — 江门大厦 — 市档案局 — 江门电大 — 幸福新村 — 市三医院 — 贯溪 — 新围 — 木朗 — 碧辉园 — 瑶村 — 北芦 — 牛山 — 天力园 — 松园路口 — 杜臂 — 上巷 — 河滨公园 — 杜阮墟 — 龙榜 — 龙安 — 龙眠 — 园峰 — 松岭 — 井根工业园 — 井根 — 亭园 (30站)
回程: 亭园 — 井根 — 井根工业园 — 松岭 — 园峰 — 龙眠 — 龙安 — 龙榜 — 杜阮墟 — 河滨公园 — 上巷 — 杜臂 — 松园路口 — 天力园 — 牛山 — 北芦 — 瑶村 — 碧辉园 — 木朗 — 新围 — 贯溪 — 市三医院 — 幸福新村 — 江门电大 — 市档案局 — 江门大厦 — 蓬莱公园 — 体育场 — 东湖广场 — 凤凰山 (30站)
去程: 公汽中心站 — 蓬莱公园 — 江门大厦 — 市档案局 — 江门电大 — 幸福新村 — 市三医院 — 贯溪 — 新围 — 木朗 — 碧辉园 — 瑶村桥 — 瑶村 — 北芦 — 牛山 — 天力园 — 松园路口 — 杜臂 — 上巷 — 河滨公园 — 杜阮墟 — 龙榜 — 龙安 — 龙眠 — 园峰 — 松岭 — 井根工业园 — 井根 — 子绵 — 子棉工业区 — 子绵工业区路口 — 江鹤收费站 — 平岭村口 — 八景山庄 — 平岭村 (35站)
回程: 平岭村 — 八景山庄 — 平岭村口 — 江鹤收费站 — 子绵工业区路口 — 子棉工业区 — 子绵 — 井根 — 井根工业园 — 松岭 — 园峰 — 龙眠 — 龙安 — 龙榜 — 杜阮墟 — 河滨公园 — 上巷 — 杜臂 — 松园路口 — 天力园 — 牛山 — 北芦 — 瑶村 — 瑶村桥 — 碧辉园 — 木朗 — 新围 — 贯溪 — 市三医院 — 幸福新村 — 江门电大 — 市档案局 — 江门大厦 — 蓬莱公园 — 公汽中心站 (35站)