途径“刘家碾”的公交线路
去程: 四合乡政府 — 三水厂 — 北门村七组 — 西河 — 北山 — 市党校 — 州民中 — 马水河 — 西门坡 — 州一医院 — 大巷口 — 塑像 — 南桥 — 顺河路口 — 三岔口东路 — 市交警队 — 凉山电视台 — 新仓库 — 姜坡路口 — 刘家碾 — 中所一组 — 州精神病院 — 公墓 — 姜坡 (24站)
回程: 姜坡 — 公墓 — 州精神病院 — 中所一组 — 刘家碾 — 姜坡路口 — 新仓库 — 凉山电视台 — 市交警队 — 三岔口东路 — 顺河路口 — 南桥 — 塑像 — 大巷口 — 州一医院 — 西门坡 — 马水河 — 州民中 — 市党校 — 北山 — 西河 — 北门村七组 — 三水厂 — 四合乡政府 (24站)