途径“解放路(西行)”的公交线路
去程: 前大西路 — 施家沟 — 双阳街北 — 双阳街 — 抚顺大学 — 珲春街北 — 中心客运站 — 顺城桥 — 抚顺县医院 — 顺城路 — 北站 — 新城路 — 新城街 — 贵德街 — 宁远街 — 柳河街 — 二十六中 — 南将军一校 — 将军街 — 武功街 — 西一路(东行) — 解放路(西行) — 西三街(北行) (23站)
回程: 西三街(北行) — 解放路(西行) — 西一路(东行) — 武功街 — 将军街 — 南将军一校 — 二十六中 — 柳河街 — 宁远街 — 贵德街 — 新城街 — 新城路 — 北站 — 顺城路 — 抚顺县医院 — 顺城桥 — 中心客运站 — 珲春街北 — 抚顺大学 — 双阳街 — 双阳街北 — 施家沟 — 前大西路 (23站)