去程: 河口 — 九中 — 河口医院 — 车门厂 — 山货庄 — 浑江车站 — 铁路小区 — 酒厂 — 体育场 — 东岗 — 卫国小学 — 金河小区 — 建设小学 — 市宾馆 — 三江(浑江大街) — 政府 — 百货 — 经营公司 — 电大 — 矿务局 (20站)
回程: 矿务局 — 电大 — 经营公司 — 百货 — 政府 — 三江(浑江大街) — 市宾馆 — 建设小学 — 金河小区 — 卫国小学 — 东岗 — 体育场 — 酒厂 — 铁路小区 — 浑江车站 — 山货庄 — 车门厂 — 河口医院 — 九中 — 河口 (20站)
去程: 河口 — 九中 — 河口医院 — 车门厂 — 山货庄 — 浑江车站 — 铁路小区 — 酒厂 — 体育场 — 东岗 — 卫国小学 — 金河小区 — 建设小学 — 市宾馆 — 三江(浑江大街) — 政府 — 百货 — 经营公司 — 电大 — 矿务局医院 (20站)
回程: 矿务局医院 — 电大 — 经营公司 — 矿务局宾馆 — 步行街 — 贸易城 — 建设小学 — 金河小区 — 卫国小学 — 东岗 — 体育场 — 酒厂 — 铁路小区 — 浑江车站 — 山货庄 — 车门厂 — 河口医院 — 九中 — 河口 (19站)
去程: 粮库 — 密度板 — 二水源 — 技校 — 天富 — 八中 — 东西苑 — 建设小学 — 市宾馆 — 红旗街 — 三江(红旗街) — 政府 — 万隆 — 中行 — 国税 — 天星 — 镇江小学 — 新村 — 铁红厂 — 青山湖 (20站)
回程: 青山湖 — 铁红厂 — 新村 — 镇江小学 — 天星 — 国税 — 中行 — 万隆 — 政府 — 三江(红旗街) — 红旗街 — 市宾馆 — 建设小学 — 东西苑 — 八中 — 天富 — 技校 — 二水源 — 密度板 — 粮库 (20站)
去程: 二采 — 金刚沙 — 陶瓷 — 大通沟矿 — 石英 — 干校 — 造纸厂 — 十六中 — 西站 — 烟草 — 锦江路市场 — 601 — 步行街 — 贸易城 — 建设小学 — 金河小区 — 卫国小学 — 东岗 — 体育场 — 酒厂 — 铁路小区 — 浑江山货庄 (22站)
回程: 浑江山货庄 — 铁路小区 — 酒厂 — 体育场 — 东岗 — 卫国小学 — 金河小区 — 建设小学 — 贸易城 — 步行街 — 601 — 锦江路市场 — 烟草 — 西站 — 十六中 — 造纸厂 — 干校 — 石英 — 大通沟矿 — 陶瓷 — 金刚沙 — 二采 (22站)