去程: 棉花岛港 — 棉花岛 — 一重 — 远通饭店 — 宋家市场 — 沙沟 — 沙沟加油站 — 沙沟净水厂 — 小房身 — 工业园区 — 大房身 — 大房身市场 — 省外贸 — 元宝山 — 大连湾快轨站 — 六十八中学 — 李家 — 庞屯 — 辽渔市场 — 大连湾 (20站)
回程: 大连湾 — 辽渔市场 — 庞屯 — 李家 — 六十八中学 — 大连湾快轨站 — 元宝山 — 省外贸 — 大房身市场 — 大房身 — 工业园区 — 小房身 — 沙沟净水厂 — 沙沟加油站 — 沙沟 — 宋家市场 — 远通饭店 — 一重 — 棉花岛 — 棉花岛港 (20站)
去程: 棉花岛港 — 棉花岛 — 一重 — 远通饭店 — 宋家市场 — 嘉洋冷库 — 中远1号门 — 中远3号门 — 六五零五三部队 — 丽水豪庭 — 李家 — 庞屯 — 辽渔市场 — 大连湾 — 黄海渔业 — 大连湾小学 — 碧海山庄 — 公养冷库 — 海警部队 — 公养冷库 — 碧海山庄 — 大连湾小学 — 黄海渔业 — 大连湾 — 辽渔市场 — 庞屯 — 李家村 — 六十八中学 — 大连湾快轨站 — 元宝山 — 省外贸 — 加油站 — 大房身医院 (33站)
回程: 大房身医院 — 加油站 — 省外贸 — 元宝山 — 大连湾快轨站 — 六十八中学 — 李家村 — 庞屯 — 辽渔市场 — 大连湾 — 黄海渔业 — 大连湾小学 — 碧海山庄 — 公养冷库 — 海警部队 — 公养冷库 — 碧海山庄 — 大连湾小学 — 黄海渔业 — 大连湾 — 辽渔市场 — 庞屯 — 李家 — 丽水豪庭 — 六五零五三部队 — 中远3号门 — 中远1号门 — 嘉洋冷库 — 宋家市场 — 远通饭店 — 一重 — 棉花岛 — 棉花岛港 (33站)
去程: 大连湾 — 庞屯 — 李家 — 六十八中学 — 大连湾快轨站 — 元宝山 — 省外贸 — 大房身市场 — 大房身北 — 马家货场 — 加油站(马家) — 涂料厂 — 苏家小学 — 苏家卫生所 — 苏家村 — 彩板厂 — 小毛茔子 — 毛茔子 — 北海工业区 — 船舶舾装厂 — 土城村 — 汇宝泉食品 — 小拉树房 — 拉树房 (24站)
回程: 拉树房 — 小拉树房 — 汇宝泉食品 — 土城村 — 船舶舾装厂 — 北海工业区 — 毛茔子 — 小毛茔子 — 彩板厂 — 苏家村 — 苏家卫生所 — 苏家小学 — 涂料厂 — 加油站(马家) — 马家货场 — 大房身北 — 大房身市场 — 省外贸 — 元宝山 — 大连湾快轨站 — 六十八中学 — 李家 — 庞屯 — 大连湾 (24站)
去程: 大连湾 — 庞屯 — 李家 — 六十八中学 — 大连湾快轨站 — 元宝山 — 省外贸 — 大房身 — 加油站 — 煤气公司 — 前关 — 前关西 — 二水泥 — 二十五中学 — 陆港酒店 — 后盐车市 — 陆港北门 — 锻造公司 — 大北建材市场 — 姚家 — 海盛花园 — 民悦广场 — 南关岭镇 — 桥南 — 金色阳光家园 — 博森石材 — 二十三中学 — 三道沟 — 天洋路 — 天河路 — 千山路 — 千山路南 — 金三角 — 金三角市场 — 大纺 — 亿达世纪城 — 春柳河 — 春光街 — 工人村 — 香炉礁 — 香炉礁家具市场 — 五一广场 — 长生街 — 长春路 — 沈阳路 — 云山街 — 花园广场 — 唐山街 — 儿童医院 — 劳动公园 — 青泥洼桥 (51站)
回程: 青泥洼桥 — 劳动公园 — 儿童医院 — 唐山街 — 花园广场 — 云山街 — 人民广场 — 长春路 — 长生街 — 五一广场 — 香炉礁家具市场 — 香炉礁 — 工人村 — 春光街 — 春柳河 — 亿达世纪城 — 大纺 — 金三角市场 — 金三角 — 千山路南 — 千山路 — 天河路 — 天洋路 — 三道沟 — 二十三中学 — 博森石材 — 金色阳光家园 — 桥南 — 南关岭镇 — 民悦广场 — 海盛花园 — 姚家 — 大北建材市场 — 锻造公司 — 陆港北门 — 后盐车市 — 陆港酒店 — 二十五中学 — 二水泥 — 前关西 — 前关 — 煤气公司 — 加油站 — 大房身 — 省外贸 — 元宝山 — 大连湾快轨站 — 六十八中学 — 李家 — 庞屯 — 大连湾 (51站)