去程: 火车站 — 三角花园 — 劳动大厦(老区) — 市医院 — 百货 — 313门诊 — 大桥 — 炼油厂 — 热电厂 — 莲花小区 — 少年宫 — 保险公司 — 市政府 — 一号小区 — 劳动大厦 — 军分区 — 市委 — 二号小区 — 基地 — 国际酒店 — 海滨公园 — 313医院 (22站)
回程: 313医院 — 海滨公园 — 国际酒店 — 基地 — 二号小区 — 市委 — 军分区 — 劳动大厦 — 一号小区 — 市政府 — 保险公司 — 少年宫 — 莲花小区 — 热电厂 — 炼油厂 — 大桥 — 313门诊 — 百货 — 市医院 — 劳动大厦(老区) — 三角花园 — 火车站 (22站)
去程: 火车站 — 棉麻公司 — 油库 — 高把屯 — 注浆泵 — 钟厂 — 玉皇阁 — 稻池 — 茨山 — 西山坡 — 老基地 — 马杖房 — 集贸 — 新基地 — 道口 — 自来水 — 望海寺 (17站)
回程: 望海寺 — 自来水 — 道口 — 新基地 — 集贸 — 马杖房 — 老基地 — 西山坡 — 茨山 — 稻池 — 玉皇阁 — 钟厂 — 注浆泵 — 高把屯 — 油库 — 棉麻公司 — 火车站 (17站)