去程: 火车站 — 棉麻公司 — 油库 — 高把屯 — 注浆泵 — 钟厂 — 玉皇阁 — 稻池 — 茨山 — 西山坡 — 老基地 — 马杖房 — 集贸 — 新基地 — 道口 — 自来水 — 望海寺 (17站)
回程: 望海寺 — 自来水 — 道口 — 新基地 — 集贸 — 马杖房 — 老基地 — 西山坡 — 茨山 — 稻池 — 玉皇阁 — 钟厂 — 注浆泵 — 高把屯 — 油库 — 棉麻公司 — 火车站 (17站)
去程: 火车站 — 棉麻公司 — 油库 — 高把屯 — 注浆泵 — 钟厂 — 玉皇阁 — 稻池 — 茨山 — 西山坡 — 老基地 — 马杖房 — 集贸 — 新基地 — 道口 — 自来水 — 望海寺 (17站)
回程: 望海寺 — 自来水 — 道口 — 新基地 — 集贸 — 马杖房 — 老基地 — 西山坡 — 茨山 — 稻池 — 玉皇阁 — 钟厂 — 注浆泵 — 高把屯 — 油库 — 棉麻公司 — 火车站 (17站)